Cambler

Korzystanie swój umysł, aby uzdrowić ciało

Kiedy jesteś chory lub w bólu, poświęcenie czasu, aby spojrzeć na swoje nawyki, dieta i postawa może zapewnić wgląd w to, co ci dolega.

"Oczywiste jest, że możesz stać się bardziej aktywny na swoim własnym imieniu, tym bardziej prawdopodobne, że zrobisz dobrze," mówi James S. Gordon, MD, dyrektor centrum dla ciała i umysłu MEDYCYNA w Waszyngtonie, autor "Manifestu Nowej Medycyny ". "Myśląc o swojej chorobie, co może być przyczyną tego i co można zrobić, aby przyspieszyć wyzdrowienie, może zminimalizować zapotrzebowanie na leki i chirurgii, ponieważ ten sposób zwiększa swoją zdolność do pomagając sobie."

Poniższe wskazówki mogą pomóc poruszać się szybciej od rozpoznania do odzyskiwania za pomocą umysłu, aby bardziej zaangażować się w opiekę nad pacjentem.

Dążyć do samoświadomości

Dziedziczność i infekcje powodować wiele chorób. Ale niektóre choroby są częścią psychologicznej, część zachowań, a ludzie często odgrywają większą rolę w powstawaniu problemów zdrowotnych niż zrealizować.

Zadając sobie pytania mogą pomóc Ci w katalogu głównym problemem zdrowotnym, a na drodze do wyzdrowienia. Start z: Jak to choroby doszło? Czy coś się dzieje w moim życiu, które mogą być przyczyną tego?

Jeśli cierpisz na chroniczne bóle szyi, na przykład, może być połączenie między bólem i sposób siedzieć zgarbiony biurku przez cały dzień.

Spójrz na diecie

Warto przyjrzeć się swojej diecie i nawyków żywieniowych jako kolejny krok w procesie. Niezdrowe odżywianie może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych, w tym cukrzycy, przewlekłej zgagi, choroby serca i ogólne złe samopoczucie.

"Wielu ludzi, jeść zbyt dużo i są w związku z nadwagą," Dr Gordon mówi. "A jest coraz więcej dowodów, że otyłość predysponuje do rozmaitych chorób i utrzymanie zdrowej wagi może przyczynić się do trwałości. "

Istnieją również pewne wspólne żywności wiele osób wrażliwych na, takich jak kawa, mleko i czerwonego mięsa, a także dodatków do żywności i konserwantów.

"W zależności od objawów, można rozważyć wyeliminowanie tych pokarmów za jakiś czas, aby sprawdzić, czy objawy zmniejszają," Dr Gordon mówi. "Co do zasady, proponuję, ludzie, którzy chcą jeść więcej zdrowiu obejmują duże ilości surowych owoców bogatych w błonnik i warzyw w diecie, jak również porcję rano z pszenicy i otręby owsiane."

Skoncentruj się na możliwe

Jeśli zdiagnozowano choroby, podejmuje kroki, aby dowiedzieć się o nim, w tym w zakresie objawów i efektów.

"Dominującym w tradycyjnej medycynie jest, aby skupić się na choroby i wszystkich strasznych rzeczy, które mogą się wydarzyć," Dr Gordon mówi. "Jeśli jesteś z rozpoznaniem stwardnienia rozsianego, na przykład, będzie mówił, że to zwyrodnieniową i że w większości ludzi, niepełnosprawności nasila i staje stałe.

Akceptując tę ​​przepowiednię, choroba i twoje obawy o nim może przejąć swojego życia. "

Jako alternatywę, skupić się na jak najlepszym rokowaniu zamiast najgorszy scenariusz.

Można też do badania alternatywnych metod leczenia. "Jeśli zrobić rozeznanie, może się okazać, że leczenie będzie przynajmniej być uzupełnieniem konwencjonalnej terapii," Dr Gordon mówi.