Cambler

Rola tarczycy

Tarczyca jest gruczołem wydzielania wewnętrznego położony w szyi, poniżej krtani. Gruczoły wydzielania wewnętrznego produkują hormony. Są to związki chemiczne, które przenoszą komunikaty za pośrednictwem krwi do innych części ciała. Tarczyca produkuje hormon tarczycy. Czyni to z pomocą gruczołów w mózgu zwanej przysadki.

Utrzymanie ciała prawo pracy

Hormon tarczycy pomaga utrzymać wszystkie komórki w ciało działa dobrze. Czyni to poprzez kontrolę metabolizmu. To jest tempo, w którym każda część funkcji organizmu. Hormon tarczycy utrzymuje metabolizm w zdrowym tempie. Pomaga to w mózgu, serca, mięśni i innych narządów dobrze. Zrównoważony metabolizm pomaga zapewnić zdrową temperaturę, tętno, poziom energii i tempa wzrostu.

Cykl tarczycy

Hormon tarczycy musi być utrzymywana na poziomie zdrowych. Złożony cykl utrzymuje ten poziom. Cykl zaczyna się od przysadki. Gruczoł ten monitoruje poziom hormonów tarczycy we krwi. W zależności od poziomu, przysadki wysyła TSH (hormonu stymulującego tarczycę) przez krwi do gruczołu tarczowego. TSH mówi tarczycy ile hormonów tarczycy, aby. W odpowiedzi na TSH tarczycy sprawia hormonu tarczycy. Następnie hormonu tarczycy jest wysyłany do krwiobiegu z resztą organizmu. Przysadki wykrywa poziom hormonu, reguluje poziom TSH i cykl powtarza się.