Cambler

Bokser śmiałość

Poniższa inspirująca historia została zaczerpnięta z srebrnych okładzin: po drugiej stronie na raka, opublikowane przez prasę onkologii opieki, inc.

Wielu z naszych przyjaciół i krewnych, nie pytali, czy mogą pomóc w jakikolwiek sposób. Postanowiłem wziąć je na ich oferty....

Czy zauważyliście, wszystkie dzikie i szalone bokserki, które są w sklepach? Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, kto będzie je kupić? Czy kiedykolwiek spotkałem człowieka, który miał 43 par? Poznaj mojego męża, Dicka Kimberly.

Jego rak prostaty zdiagnozowano w lutym 1995 roku. Miał operację w marcu, a odzyskanie wydawało się trwać wiecznie. Każdy aspekt odzysku wydawało dłużej i ciężej, niż się spodziewaliśmy. Oboje byliśmy wyczerpani i zniechęceni do miesięcy do czynienia z rakiem, gdy dowiedzieliśmy się, że zabiegi promieniowania byłoby również konieczne.

Dzień, w którym Dick poszedł do pomiaru i oznaczony do zabiegów radiacyjnych był szczególnie trudny dzień. Oprócz bycia zmęczony i przestraszony, o ludzi grzebie się w tym obszarze ciała jest po prostu żenujące! Wiedząc to nadal codziennie przez sześć tygodni było trudno mu sobie poradzić. Wydawało się, że osiągnęli historyczne minimum czasu.

Mój mąż jest bardzo pozytywną osobą i zazwyczaj bardzo otwarty i przyjazny. Lubi żartować z ludźmi i wygląda na jasną stronę rzeczy. Mimo, że czuł się bardzo w dół, wspomniał mi, że zatrzymał się w sklepie i kupił trzy pary kolorowych bieliznę nosić jego zabiegów radiacyjnych. Powiedział, że postanowił, że skoro musiał rozebrać się przed wszystkich tych kobiet obcych na co dzień, pomyślał, że równie dobrze może być zakłopotany, zbyt. Po śmiechu o jego głupi pomysł, postanowiłem wziąć go o krok dalej.

Wielu z naszych przyjaciół i krewnych, nie pytali, czy mogą pomóc w jakikolwiek sposób. Postanowiłem wziąć je na ich oferty. Napisałem list wyjaśniający sytuację i poprosił ich, aby wysłać coś kolorowe, grzeczny, czy wręcz, odpowiednie lub nieodpowiednie, z 34-calowym pasie ASAP. Wysłałem ten list do około 30 osób.

W ciągu tygodnia, koperty Manila z głupich bokserki zaczęli przybywać codziennie. Dick otrzymał Halloween bielizny, ciepłej bielizny, pieprz czerwony sos satynowa bielizna, bielizna, taniec świń Rzeźba nazwą Wolność underwearyou to, że mam!

Codziennie przez tydzień, to rzucili się, by sprawdzić pocztę i kochany otwarciu opakowań, z których wszystkie dołączone do notatki, które chcą się z nami dobrze. Przynieśli nam wsparcie potrzebne, kilka naprawdę niezwykłych szorty i wiele bardzo potrzebnych śmiech.

Teresa Foy Kimberly

Żoną przeżył raka prostaty

Missouri