Cambler

Przeziębienia i grypy

Fakty Grypa i przeziębienie

Są szanse, masz do czynienia z tych wspólnych chorób przez całe życie. Ale, jak się starzeć, organizm ma większe problemy walki z infekcją. Dowiedz się więcej ›

Objawy przeziębienia i grypy

Nie ma lekarstwa na wspólnej grypy sezonowej lub na zimno. Obydwa są spowodowane przez wirusy, tak antybiotyki Nie pomoże. Zła wiadomość, kiedy jesteś sniffly, achy i ogólnie nieszczęśliwy. Ponad 200 wirusów spowodować przeziębienie, ale mniej przyczyną grypy. Których błąd jest zbliżającą się do ciebie?

Dowiedz się więcej na temat objawów przeziębienia i grypy ›

Leczenie przeziębienia i grypy

Można złapać przeziębienie w dowolnym czasie w ciągu roku. I często, może ty i twoja rodzina znaleźliśmy się szukając pomocy w placówkach służby zdrowia w walki nędzę, że choroba może powodować. Możesz nawet być nadzieją na cud lek, który zapewni natychmiastowe lekarstwo.

Łatwo jest pomylić antybiotyków jako magiczne lekarstwo na przeziębienie. Przez długi czas, antybiotyki sumiennie traktuje choroby były przeznaczone do wykorzystania w, takich jak bakteryjne zapalenie płuc, zapalenie zatok i zapalenie migdałków. Ostatnio wykazano, że wiele rodzajów wrzodów żołądka i dwunastnicy, są wywoływane przez bakterie Helicobacter pylori () i może być utwardzany z antybiotykami. Tak więc, wydaje się, że powinny działać na przeziębienia i grypy, jak również.

Dowiedz się więcej na temat leczenia przeziębienia i grypy ›

Życie z przeziębieniem i grypą

Zaczyna się od kichnięcia i katar. Z objawami dziecka, istnieje podejrzenie, że masz do czynienia z zimna. Chcesz pomóc dziecku poczuć się lepiej, ale wybór spośród licznych leków over-the-counter (OTC) na zimno i kaszel może być trudne, zwłaszcza, że ​​US Food and Drug Administration (FDA) zaleca się przed ich użyciem przez dzieci poniżej sześciu.

Wiele produktów zawiera mieszankę składników, przeznaczony do leczenia więcej niż jeden objaw, w tym objawów dziecko może nie mieć.

Zapytać pediatrę co on zaleca, dla różnych objawów, i zrobić to zanim dziecko staje się zimna.

Dowiedz się więcej o życiu z przeziębienia i grypę ›