Cambler

Alternatywne sposoby, aby uniknąć wypadków

Jako alternatywę do padów lub kolektorom, niektórzy mężczyźni i kobiety wybierają produkty, które zapobiegają wyciekaniu moczu.

Dla mężczyzn. Szczelności bariery są w postaci zacisków, które się wokół podstawy penisa, zaostrzenie wystarczy zamknąć cewkę moczową i zapobiec wyciekom. Urządzenia przeznaczone są jako dmuchanym ringu lub metalu lub wyłożone pianką z tworzywa sztucznego ramki. Co kilka godzin, można poluzować zacisk na mocz i utrzymać ciśnienie od budowania. Czy działa zacisk będzie zależeć od tego, czy można dostosować go, aby zapobiec wyciekom i nadal wygodne. Jeśli uszkodzona skóra na penisie, są fizycznie w stanie poluzować zacisk się, lub uszkodzenie nerwów, które mogłyby sprawić, że trudno, aby ocenić szczelność zacisku jest, może to spowodować uszkodzenie penisa i powinien wybrać inną metodę. Zaciski prącia są dostępne bez recepty (marki m.in. Bard Cunningham i gotować), lecz mogą być objęte przez Medicare lub prywatnego ubezpieczyciela, czy zamówić przez lekarza.

Dla kobiet. Wkładki cewki moczowej (np. Femsoft) to urządzenia jednorazowego użytku, które są umieszczone w cewce moczowej trzymać moczu w. można umieścić smarowane, giętki urządzenie do swojej cewki moczowej, gdzie odpowiada kształtu moczu i zapobiega ucieczce. Gdy trzeba oddać mocz, można uchwycić kartę, która pozostaje na zewnątrz ciała do usunięcia wkładki.

Nieliczne kobiety używają wkładek cewki moczowej. Kilka użyć urządzenia jako zwykły sposobu zarządzania stres lub mieszane nietrzymanie moczu, chociaż takie płytki nie powinien być stosowany przez całą dobę. Inni używają wkładek raz lub dwa razy w tygodniu, w szczególnych sytuacjach, takich jak utrzymanie wstrzemięźliwość podczas ćwiczeń lub działalności społecznej.

Jedyną wadą jest to, że wkładki są cewki moczowej często prowadzić do infekcji dróg moczowych. W jednym z badań, 10% kobiet opracowano zakażenia dróg moczowych podczas pierwszego miesiąca stosowania i przez średnio 14 miesięcy, 30% kobiet opracowano zakażenia dróg moczowych. Nie jesteś dobrym kandydatem do tego urządzenia, jeśli są podatne na infekcje dróg moczowych, nie można przyjmować antybiotyki, mają zwężoną cewkę moczową, biorą leki przeciwzakrzepowe, lub przepełnienie lub odruchowe nietrzymanie moczu. Medicare i wiele prywatnych ubezpieczycieli pokryje koszt wkładek cewki moczowej.

Dryblować ulga

Wielu mężczyzn, młodych i starych, są problemami przez dryblingu moczu po zatrzymaniu strumienia głównego i pęcherza czuje pusty. Nawet jeśli oni czekać i wstrząsnąć penisa przed skompresowanie się, nie może być kłopotliwe mokre lub barwione spodnie. Najbardziej zagrożonych: mężczyźni z rozszerzonej prostaty.

Medyczne określenie to jest po mikcji drybling. Występuje wtedy, gdy mięśnie otaczające cewkę moczową nie wycisnąć tyle ciężko, że aby całkowicie opróżnić, pozostawiając mały basen moczu w kąpieli w cewce moczowej za podstawy penisa. Po kilku minutach z moczu w pole.

Spróbuj podejść do uniknięcia mokre i poplamione spodnie:

  • Praktykować ćwiczenia mięśni dna miednicy w celu zwiększenia siły mięśni.

  • "Mleko z" ostatnich kilka kropli moczu. Za pomocą palców jednej ręki, start o cal za moszny i delikatnie nacisnąć w górę. Utrzymać stosowanie tego ciśnienia, jak poruszać palcami w kierunku podstawy penisa pod moszny. Powtórz. Manewr ten należy przesunąć zbiorcze mocz do penisa, gdzie można wyrwać kilka ostatnich kropel. Z praktyką, powinien być w stanie to zrobić szybko i dyskretnie.

  • U kobiet, drybling może wystąpić, gdy trochę moczu zostaje uwięziona w pochwie, kapaniu podczas wstawania z toalety. Wytrzeć wewnątrz pochwy przed stoi, czy kapanie zatrzymuje.