Cambler

Znalezienie pomocy: zasoby, które mogą pomóc

Organizacje

Europejskie Towarzystwo Chirurgów Koloproktologii 85 W. Algonquin Road, Suite 550 Arlington Heights, IL 60005 847-290-9184 www.fascrs.org

Ten profesjonalny społeczeństwo oferuje materiały edukacyjne na temat nietrzymania stolca i wiele testów i procedur związanych z jelit-. Strona internetowa zawiera lokalizator dla certyfikowanych chirurgów jelita grubego.

Europejskie społeczeństwo urogynecologic 2025 M St NW, Suite 800 Washington, DC 20036 202-367-1167 www.augs.org

Ten profesjonalny społeczeństwo oferuje materiały edukacyjne na temat nietrzymania moczu i porad na temat lokalizowania urogynecologist.

Europejski Towarzystwa Urologicznego 1000 Corporate Blvd. Baltimore, MD 21090 866-746-4282 (numer bezpłatny) www.auafoundation.org

Ten profesjonalny społeczeństwo zapewnia pacjentowi informacje na temat choroby urologicznej oraz posiada funkcję lokalizatora lekarz-na swojej stronie internetowej.

Biofeedback Certification Institute of America 10200 W. 44th Ave., Suite 310 Wheat Ridge 80033 www.bcia.org

Strona internetowa dla tej organizacji może pomóc w identyfikacji certyfikowanych praktyków biofeedback w Twojej okolicy, w tym certyfikat w leczeniu zaburzeń eliminacji i ból w obrębie miednicy. Listy można również uzyskać wysyłając zaadresowaną, opieczętowaną kopertę z organizacją.

Międzynarodowa Fundacja dla leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, PO Box 170864 Milwaukee, WI 53217 888-964-2001 (numer bezpłatny) www.aboutincontinence.org

Dla osób z nietrzymaniem stolca, to dobrze zachowane organizacja zapewnia wsparcie, informacje, skierowania leczenia oraz praktyczne porady. Oferuje również wiele informacji na temat zespołu jelita drażliwego.

Krajowe Stowarzyszenie na wstrzemięźliwość PO Box 1019 Charleston, SC 29402 800-252-3337 (numer bezpłatny) www.nafc.org

Największa organizacja konsumentów i rzecznictwo edukacyjnych czynienia z moczu, NAFC zapewnia szeroką gamę broszur i innych materiałów, w tym szczegółowy opis markowy zasobów do produktów, urządzeń i leków stosowanych w celu utrzymania aktywnego życia podczas radzenia sobie z nietrzymaniem moczu.

Narodowy Instytut cukrzycy i chorób układu pokarmowego i nerek (NIDDK) NIDDK Urzędu Komunikacji i Public Liaison Budowlanych 31, sala 9A04 31 Center Drive, MSC 2560 Bethesda, MD 20892 301-496-3583 www.niddk.nih.gov

Ten podział Narodowego Instytutu Zdrowia wspiera badania, szkolenia i edukację w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia chorób urologicznych, w tym nietrzymania moczu i zaburzeń prostaty.

Rany, stomia, i pielęgniarki wstrzemięźliwość społeczeństwo 15000 Commerce Parkway, Suite C Mt. Laurel, NJ 08054 888-224-9626 (numer bezpłatny) www.wocn.org

Wielu członków tego społeczeństwa Specjalizujemy się w profesjonalnym zarządzaniu i leczenia nietrzymania moczu i kału i chorób pokrewnych.

Książki

Zdobywanie pęcherza i prostaty problemy: autorytatywny przewodnik dla mężczyzn i kobiet Jerry G. Blaivas, MD (Harper Collins, 2001, 352 stron)

Korzystanie z doświadczeń pacjentów, aby zilustrować swoje punkty, ta książka wyraźnie omawia szeroki zakres pęcherza moczowego i prostaty problemów, z naciskiem na nietrzymanie moczu. Autor jest profesorem urologii na Cornell University.

Fitness dla dna miednicy Beate Carrière (Thieme, 2002, 99 stron)

Napisana przez niemieckiego fizjoterapeuta, ta książka zawiera szczegółowe wytyczne (zilustrowane kolorowymi zdjęciami), w jaki sposób korzystać z ćwiczeń, aby poprawić wstrzemięźliwość, funkcjonowanie i sprawność seksualną, brzucha.

Rozwiązanie moczu: odpowiedzi dla kobiet w każdym wieku, William H. Parker, MD, Amy E. Rosenman, MD, i Rachel Parker (Fireside, 2002, 270 stron)

Napisany przez dwóch urogynecologists na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles we współpracy z nauczycielem, książka ta zawiera jasne informacje na temat nietrzymania moczu i wypadania, używając historie poszczególnych kobiet i format pytań i odpowiedzi. Istnieją poszczególne rozdziały na śródmiąższowe zapalenie pęcherza i nietrzymania stolca.

Odzyskanie kontroli pęcherza: co każda kobieta musi wiedzieć, Rebecca G. Rogers, MD, Janet Jagoda Shagam, Ph.D., i Shelley Kleinschmidt (Prometheus Books, 2006, 310 stron)

Ta książka stanowi wspierającego i praktyczne informacje na temat uzyskania pomocy w leczeniu nietrzymania moczu. Wpisany przez urogynecologist we współpracy z pisarzy medycznych, to zawiera kilka arkuszy, do zadawania pytań i wyraźne ilustracje i fotografie. Są rozdziały dotyczące nietrzymania stolca i wypadania.

Nietrzymanie moczu sourcebook Diane K. Newman, RNC, a Maria K. Dzurinko (McGraw-Hill, 1999, 368 stron)

Ten praktyczny poradnik został przygotowany przez pielęgniarka specjalizująca się w moczu. Zawiera szczegółowe informacje na temat urządzeń i produktów dla radzenia sobie z nietrzymaniem moczu. Poświęca również rozdział do kwestii opiekuna.