Cambler

Życie z otyłością

Życie z otyłością

Najnowsze badania stwierdzić, że skuteczny plan odchudzania jest przedsiębiorstwo umysł / ciało, które nie tylko obejmuje monitoringu spożycia kalorii i wydatków, ale do czynienia z psychologicznym stronie utrata masy ciała i zmiany nawyków. Dowiedz się więcej na temat życia z otyłością ›

Wybór bezpiecznego programu odchudzania

Nie tak tajny sekret do utraty wagi jest, aby spalić więcej kalorii niż jesz. Można to zrobić bezpiecznie i skutecznie przez zdrowej diety i regularne ćwiczenia, w zależności od wagi, sterowania i informacji w Sieci, w ramach Narodowego Instytutu Cukrzycy oraz Chorób Nerek trawienny oraz.

Chociaż wiele osób może schudnąć na własną rękę, inni uważają, że będą bardziej skuteczne, jeśli zapisać w programie odchudzania, który zapewnia wsparcie, informacje i wytyczne diety i ćwiczeń.

Zachować następujące propozycje pamiętać podczas sprawdzania w programach odchudzających.

Wszystkie programy odchudzania powinna zachęcać zdrowych zachowań, które pomogą Ci schudnąć i utrzymać utratę wagi w czasie.

Dowiedz się więcej o wyborze bezpiecznego programu odchudzania ›

Utrzymać zdrową wagę przez całe życie

Jak niektórzy ludzie schudnąć i utrzymać ją? Jak niektórzy ludzie uniknąć naturalna tendencja do przybierania na wadze w ich wieku?

Jeśli osiągnąłeś swoje cele utrata masy ciała, lub jeśli nie, ale chcesz utrzymać wagę w zdrowym zakresie, następujące zalecenia z Krajowego Rejestru Waga sterowania (NWCR), program z National Institutes of Health, na wadze Zarządzanie przez całe życie.

Co jest dla ciebie ważniejsze, jest w stanie nosić dżinsy nosiłeś pięć lat temu, czy jest w stanie poruszać się lepiej, mieć więcej energii i poprawić swoje zdrowie? Utrata wagi dla zdrowia, a nie wygląd może łatwiej ustalić rozsądne cele.

Dowiedz się więcej o utrzymanie prawidłowej wagi ciała dla życia ›