Cambler

Otyłość

Otyłość

Nadwagi i otyłości łącznie stanowią drugą co do uniknięcia przyczyną śmierci w Europie. Otyłość jest poważne, przewlekłe choroby, które mogą wyrządzić znaczne szkody dla zdrowia człowieka. Dowiedz się więcej na temat otyłości ›

Objawy otyłości

Otyłość jest określona procentowo tłuszczowej i masy ciała, zgodnie z National Heart, Lung i krew (NHLBI). Mając duży procent tkanki tłuszczowej, bez względu na to, ile ważysz, jest niezdrowe. Możesz być z normalnej wagi lub niedowagę i jeszcze niezdrową ilość tkanki tłuszczowej.

Dowiedz się więcej na temat objawów otyłości ›

Leczenie otyłości

Niezależnie od typu lub kombinacji leczenia otyłości, ustalanie celów jest ważnym elementem każdego planu leczenia otyłości. Zmniejszenie masy ciała o zaledwie o 5 procent do 10 procent masy ciała przyniesie ważne, pozytywne korzyści w dziedzinie zdrowia. Niezależnie od planu leczenia osoba poniżej, zmniejszenie masy ciała powoli będzie bardziej skuteczne i zdrowe na dłuższą metę, ponieważ szybkie odchudzanie często ostrogi wagi odzyskać.

Dowiedz się więcej o leczeniu otyłości ›

Co to ​​jest operacji pomostowania żołądka

Chirurgia bariatryczna obwodnica jest procedura wykonywana przez chirurga bariatrycznej, że zmiany wielkości żołądka i długość jelita cienkiego, aby ograniczyć ilość żywności można jeść i wchłaniane w jednym czasie. Rodzaje bypass żołądka lub malabsorptive, procedur chirurgicznych obejmują Roux-en-Y gastric bypass (RGB) i Biliopancreatic przekierowania (BPD).

Dowiedz się więcej na temat operacji pomostowania ›