Cambler

Po wymianie stawu biodrowego: powrót do aktywności

Poprzez całkowitą stawu biodrowego, jesteś pierwszy krok na powrót do aktywnego trybu życia. Najprawdopodobniej będziesz używać chodzika obejść na początku. Możesz przejść do kul lub laski. Zostanie pokazane, jak korzystać z chodzika lub kul bezpiecznie. Jak można odzyskać w domu, znajdziesz się powrót do codziennej rutyny. Robić swoje ćwiczenia. I wyzwanie samemu iść jeszcze dalej. Spodziewać się twoje wysiłki spłacić jak zwiększyć aktywność.

Wykorzystaj swoje umiejętności w domu

W szpitalu, to praktykowane wstanie z łóżka, spacery, i robi codzienne zadania bezpiecznie z nowym biodrem. Po powrocie do domu, nadszedł czas, aby wykorzystać to, co się nauczyłeś. Aby utrzymać hip bezpieczne, zawsze myślę przed przeniesieniem.

Opracować program chodzenia

Dobry sposób na ćwiczenie chodzenia jest poprzez to częścią codziennej rutyny. Po chodzenie staje się łatwiejsze, wykonaj program chodzenia. Członkowie zespołu medycznego może pomóc stworzyć program chodzenia bezpiecznego dla Ciebie.

Rozszerzanie się: chodzenie dalej

Powoli zwiększać ilość spaceru można zrobić w całym domu. Pierwsze własne szklankę wody, wychodząc na zewnątrz do poczty, i robi prace domowe, takie jak odkurzanie sposoby, aby ćwiczyć chodzenie. Jak odzyskać będziesz przejść do zaawansowanych działań, takich jak korzystanie ze schodów.

Ćwicz sprawne kroku

Aby poruszać łatwo, trzeba chodzić z płynnym ruchem. Uważaj na siebie w lustrze, podczas gdy idziesz do niego. Lub ktoś ciebie patrzeć. Upewnij się, że idziesz pięty do palców, i z równą masie (i czasu) na każdej stopie.

Są bardziej aktywne

Kluczem do zostania aktywnym trzyma się swojego programu naprawczego. Porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat działań, które mają zostać wznowione. Twój lekarz powie Ci, kiedy i jak można bezpiecznie wrócić do działań, takich jak płeć, pływanie, ogrodnictwo, i jazdy.