Cambler

Równoważenie nadzieja i rzeczywistość w niewydolności serca

Nadzieja jest potężną siłą. To może utrzymać cię przez osobistej tragedii lub nosić cię przez ciemny tunel choroby. Poczucie realizmu liczy też uziemienie nadzieję zanim przemyka do fantazji.

Równowagi pomiędzy nimi jest ważne dla każdego z rakiem, niewydolnością serca, lub innych chorób potencjalnie postaci skrócenia. Nadzieja rodzi pozytywne nastawienie psychiczne, które paliw twardy walczyć. Swobodne od rzeczywistości, choć może się fałszywa nadzieja nadzieja i ślepa wiara, że ​​wszystko będzie w porządku. Które mogą prowadzić do daremnych zabiegów lub brakuje szansę na zaplanowanie ostatecznej pożegnanie.

Jak ludzie z niewydolnością serca nadzieją i żonglować rzeczywistości było niewypowiedziane tematem interesującego badania. Naukowcy Duke University poprosił 122 mężczyzn i kobiet w różnym stadium niewydolności pytania o choroby serca. Pytali też je ocenić, jak długo oczekuje się żyć. Korzystanie z informacji od lekarzy, wolontariuszy, naukowców szacuje przeżycia z najbardziej dokładnego modelu komputera jest dostępna.

Wolontariusze domyślić będą żyć średnio kolejne 13 lat. Model komputera umieścić średnią przeżycia po 10 latach. Ludzie, którzy najprawdopodobniej przecenić ich przetrwanie tendencję do młodszych i bardziej chory (Dz. Europejskiego Stowarzyszenia Medycznego, 4 czerwca 2008 r.).

Osoby z niewydolnością serca nie są sami w przecenia przetrwanie. To jest powszechne wśród osób chorych na raka i rodziców dzieci z chorobami skracać życie. Wszyscy robimy to do pewnego stopnia.

Zrozumienie niewydolność serca

Określenie "niewydolność serca" jest straszny jeden, wyczarowuje obrazy z nagle cichego serca. W rzeczywistości, to oznacza stopniowy spadek zdolności serca do pompowania wystarczającej ilości krwi, aby zaspokoić potrzeby organizmu. Jak to potężne mięśni słabnie, wszystkie części ciała ponieść konsekwencje. Niewydolność serca jest do opanowania, ale nie uleczalny.

W dawnych czasach, gdy niewydolność serca była znana jako obrzęk, niewiele można było zrobić. Dziś, perspektywy są znacznie jaśniejsze. Postępy w zrozumieniu, dlaczego dzieje się niewydolność serca i jak organizm reaguje na nią wywołały nowe zabiegi, które pomagają wielu ludziom z chorobą przez wiele lat cieszyć się życiem po tym, jak zdiagnozowano. Ale nie pomyłka - niewydolność serca jest poważną chorobą. Powoduje lub przyczynia się do prawie 300 tysięcy zgonów rocznie w samej tylko Europie. Raz pojawią się objawy niewydolności serca, średnia przeżycia wynosi pięć lat. Oczywiście, niektórzy ludzie żyją 10, 15, nawet 20 lat z niewydolnością serca, podczas gdy inni poddają się dużo wcześniej.

Zrozumienie niewydolności serca pomaga ludziom radzić sobie z tym czasem nieprzewidywalnej choroby. Dlatego wolontariuszy do odpowiedzi na pytanie "Co sądzisz ewentualny wynik będzie z niewydolnością serca? " były nieco niepokojące. Dziesięć procent powiedziało, że się wyleczyć, 51% stwierdziło, że mają normalną długość życia, ale będzie żył przez całe lata z niewydolnością serca, a tylko 36% stwierdziło, niewydolność serca by skrócić ich życie.

Balansowanie

Naukowcy oferowane dwa wyjaśnienia, dlaczego ludzie z niewydolnością serca może przecenić ich żywotność: słaba informacje od swoich lekarzy o przebiegu niewydolności serca, i mam nadzieję, o której poetka Emily Dickinson powiedział:

Nadzieja jest rzeczą, z piór, przysiada w duszy i śpiewa melodię - bez słów, i nigdy nie zatrzymuje się na wszystkich, i najsłodsza w gale słychać...

Wszyscy potrzebujemy słodką pieśń nadziei. Ale fałszywa nadzieja, nadzieja lub nieświadomych, może opuścić jednostki i ich rodziny przygotowani na to, co może być ponura rzeczywistość z niewydolnością serca.