Cambler

Leki do leczenia niewydolności serca

Kilka różnych typów leków są stosowane w leczeniu niewydolności serca. Twój lekarz wybiera te najlepsze dla Ciebie w zależności od typu niewydolności serca masz, nasilenia choroby oraz od odpowiedzi na inne leki. Ten podręcznik pomoże Ci zrozumieć, jak działają różne leki i dlaczego mogą one być pomocne.

  • Inhibitorami ACE (enzymu konwertującego angiotensynę). Te leki utrzymać korpus z wytwarzającego angiotensyny, substancji, która powoduje skurcz naczyń krwionośnych i podnosi ciśnienie krwi. Obniżenie ciśnienia krwi, co z kolei zmniejsza obciążenie serca. Badania wykazały, że inhibitory ACE mogą zwalniać progresję niewydolności serca.

  • Antagoniści receptora angiotensyny II. Leki te wpływają angiotensyna, tę samą substancję ukierunkowane przez inhibitory ACE. Jednak w tym przypadku, leki działają utrzymując angiotensynę od mieć wpływ na pracę serca i naczyń krwionośnych.

  • Beta-blokery. W niewydolności serca, serce próbuje nadrobić osłabioną zdolność pompowania pokonując szybciej. Stawia dodanej obciąża serce. Beta-blokery zmniejszają skutki chemicznych, które przyspieszają akcję serca.

  • Leki rozrzedzające krew. Leki te zachować tworzeniu się skrzepów krwi, co zmniejsza ryzyko dla udaru mózgu. Leki rozrzedzające krew może być przewidziany dla osób z historii zakrzepów krwi w nogach lub płucach, udaru lub migotania przedsionków (szybkie, nierówne skurcze w górnej komnaty serca, co może prowadzić do powstawania zakrzepów).

  • Preparaty naparstnicy. Leki te zwiększają siłę skurczów serca. Dla osób z niewydolnością serca, mogą pomóc poprawić zdolność serca do pompowania krwi. Leki mogą również pomóc spowolnić nieregularne bicie serca.

  • Leki moczopędne. Leki te, znane również jako pigułki wody, pomoże nerki usunąć więcej wody i sodu z krwi. Serce nie musi tak intensywnie działać, gdy jest mniej płynu do pompowania w całym ciele. Leki moczopędne mogą również pomóc złagodzić gromadzeniu się płynu w płucach lub w okolicach kostek i nóg.

  • Potasu. Minerał ten pomaga kontrolować rytm serca. Jest to także konieczne, aby system nerwowy i mięśniowy, aby działać poprawnie. Ponieważ większość leków moczopędnych usunąć potas z organizmu, ludzie używający tych leków, suplementów potasu czasami trzeba nadrobić to, co tracą.