Cambler

Przegląd nadużywanie alkoholu

Nadużywanie alkoholu jest wzór nadmiernego picia, który powoduje niekorzystnych skutków zdrowotnych i społecznych dla pijącego.

Jak rak lub choroby serca, alkoholizm jest przewlekłą chorobą swoich objawów i przyczyn. Choroba jest postępująca i często śmiertelne, jeśli nie jest leczone. Alkoholicy nie mogą zaprzestać używania alkoholu pomimo poważnych fizycznych, psychicznych i emocjonalnych.

Ponad połowa dorosłych Amerykanów ma bliskiego członka rodziny, który cierpi lub który walczył nadużywania lub uzależnienia od alkoholu, zgodnie z National Institute on Alcohol Abuse i alkoholizmu. Nadużywanie alkoholu może zaszkodzić wielu głównych narządów i układów organizmu. Zwiększa to ryzyko dla różnych nowotworów, marskość wątroby, cukrzyca, wrzody trawienne, udaru, niepłodność, uszkodzenia mózgu i utratę pamięci. Jednak wiele osób nie zna podstawowych faktów na temat nadużywania alkoholu i alkoholizmu.

Objawy

Nadużywanie alkoholu jest również nazywana "problem z alkoholem." W przypadku nadużywania alkoholu, osoba korzystająca alkoholu w sposób destrukcyjny ma zdolność do zmiany swoich nawyków picia. On lub ona może pić za dużo i zbyt często, ale nadal nie są uzależnieni od alkoholu. Niektóre z problemów związanych z nadużywaniem alkoholu obejmują nie spełniających pracy, szkoły lub obowiązków rodzinnych; pijanych aresztowania jazdy i awarii samochodów i chorób związanych z piciem-medycznych.

Niektórzy alkoholicy zaczynają jako umiarkowanie pijących, zwiększenie ich wykorzystania i uzależnienia od alkoholu w czasie. Inni pragną więcej od początku. Umiarkowane picie jest zdefiniowany jako jeden drink dziennie lub mniej (lub siedmiu drinków lub mniej tygodniowo) dla kobiet. Dla mężczyzn, to dwa drinki dziennie lub mniej (lub 14 lub mniej drinków tygodniowo).

Alkoholicy mają reakcję na alkohol, który sprawia, że ​​pragniesz więcej i więcej picia wyzwala więcej tęsknoty.

Czynniki ryzyka

Dziedziczenie wydaje się odgrywać istotną rolę w alkoholizm. Badania pokazują, że dzieci alkoholików są bardziej narażone na choroby. Innymi czynnikami ryzyka są rodzina i środowisko społeczne, osobowość i psychologiczne makijaż.

Leczenie

Programów leczenia używać zarówno doradztwo i leki, aby pomóc ludziom przestać pić. Leczenie alkoholizmu działa dla wielu ludzi, ale są różne poziomy sukcesu. Niektórzy ludzie przestać pić i pozostać trzeźwym. Inni mają długie okresy trzeźwości z atakami nawrotu. Jeszcze inni nie mogą przestać pić przez dłuższy czas.

Jeśli ty lub ukochanej osoby ma więcej niż jeden z wyżej wymienionych objawów, należy zasięgnąć pomocy z opieki zdrowotnej usługodawcy lub uzależnień Professional.