Cambler

Ruszaj do zarządzania swoją wagę

Możesz schudnąć, diety, ćwiczeń lub kombinacji obu. W tym ćwiczenia w swojej codziennej rutyny oferuje inne korzyści oprócz kontroli wagi: to zwiększa wytrzymałość, zwiększa siłę mięśni, poprawia równowagę i nastrój, i może zmniejszyć ryzyko niektórych nowotworów.

Ćwiczenie pomaga w budowaniu masy mięśniowej. Masy mięśniowej spala więcej kalorii niż tłuszcz, więc więcej masy mięśniowej masz, tym więcej kalorii spalisz. Jeśli nie korzystają, albo osłabnąć na rutynowe ćwiczenia, można stracić masy mięśniowej i może skończyć się dodając tłuszczu. Alternatywnie, utrzymując aktywny, można utrzymać metabolizm Podniesienie do spalania kalorii.

Pamiętaj, aby skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu ćwiczeń.

Uważaj na kalorie

Nawet z ćwiczeń, trzeba jeszcze obserwować, jak wiele kalorii jeść. Jednym ze sposobów na zmniejszenie codziennych kalorii jest, aby utrzymać spożycie tłuszczu do nie więcej niż 30 procent dziennego kalorii. Tłuszcze zawierają 9 kalorii na gram, a węglowodany zawierają tylko 4 kalorie na gram. Tak więc, przez zmniejszenie na tłuszczu, można obniżyć kalorii. Wystarczy być ostrożnym, aby nie zamienić wszystkie te kalorie z tłuszczu, które unikają z równej liczby kalorii pochodzących z węglowodanów. Oglądając odżywcze i uzyskanie minimum 150 minut ćwiczeń tygodniowo mogą nie tylko na bieżąco pasuje, może także zmniejszyć ryzyko wystąpienia pewnych problemów zdrowotnych, takich jak cukrzyca typu 2, choroby serca, wysokie ciśnienie krwi i udaru mózgu. Regularne ćwiczenia są kluczem do dobrego zdrowia.

Wysilać

Bez aktywności fizycznej, twój metabolizm zwalnia z wiekiem, zostawiając mniej zdrowe i patrząc jak to. Jeśli nie korzystają, to jest trudne do zarządzania swoją wagę.

Wielu ludzi winić ich rozprzestrzeniania się na środku metabolizm genetycznie zablokowanego w zwolnionym biegu. Ale można kopać, że metabolizm na wysokim biegu z ruchomymi więcej każdego dnia. Spróbuj po schodach zamiast windy lub parking dalej od sklepu i odległości.

Jeśli jesteś bardzo duży człowiek, nadal można rozpocząć i odnieść sukces w programie ćwiczeń. Może nie być w stanie zgiąć lub przenieść w ten sam sposób inni ludzie, gdy ćwiczysz, ale można wprowadzać modyfikacje i odnieść sukces w swoich wysiłkach. Dobry zasób znajduje się w Narodowym Institue z Cukrzycą, pokarmowego oraz chorób nerek stronie. Zasób nazywany jest "aktywny w dowolnym rozmiarze."

Kombajny wagi i aerobik

Aby zwiększyć swój metabolizm i budować więcej masy mięśniowej, spróbuj podnosząc małe hantle, w połączeniu z treningu aerobowego.

Zaczynają się hantle wadze pomiędzy 2 i 5 kg każda. Spróbuj dwa zestawy 10 do 15 powtórzeń w każdym ćwiczeniu dla pierwszych trzech tygodni do miesiąca. Po tym, można dodać więcej wagi i więcej zestawów każdego ćwiczenia. Obejmują ćwiczenia aerobowe, takie jak chodzenie, bieganie, jazda na rowerze lub pływanie. Idealnie, należy to zrobić w ciągu 60 minut przez większość dni w tygodniu. Ale pamiętaj, robić coś jest lepsze niż brak ćwiczeń w ogóle.

Jeśli boisz się zranienia, gdy ćwiczysz, zacznij powoli. Jeśli masz problemy zdrowotne, przewlekłe, takie jak cukrzyca czy artretyzm, skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem, aby zobaczyć, czy trzeba zmodyfikować działania. Według Centers for Disease Kontroli (CDC), umiarkowana instensity ćwiczenia aerobowe, takie jak szybki marsz, jest na ogół bezpieczne dla większości ludzi.

Pamiętaj, że robisz coś, nawet spacer wokół bloku, jest lepsze niż brak ćwiczeń w ogóle!