Cambler

Będąc tam: porady dla ojców oczekujących

Zapamiętaj sceny ze starych filmów, w których mąż kroków wokół poczekalni, a jego żona jest w pracy? Jak dzisiaj ojciec-być, wiesz, że możesz uczestniczyć w całej ciąży partnera. Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić.

  • Oferujemy wsparcie emocjonalne. Ciąża jest stresujące. Przyszłe matki potrzebują pomocy, a badania pokazują, że wsparcie to znaleźć najbardziej pomocne pochodzi od ojca dziecka. Oznacza to więcej niż tylko pomagam w domu. Niech twój partner wie, że ją kochasz i że jest atrakcyjna. Spróbuj zrobić coś specjalnego dla niej w każdym miesiącu.

  • Udać się do lekarza ze swoim partnerem. To ważny czas, że ty i twój partner podziela. Dowiesz się, co należy zrobić, aby mieć zdrowe dziecko. Można również zadawać pytania i pomóc dostarczyć informacji lekarz musi prowadzić Ciebie i Twojego partnera, dzięki zdrowej ciąży.

  • Wspieranie jej zdrowego stylu życia. Łatwiej Twój partner w utrzymaniu zdrowej diety, mimo pragnienia, jeśli po jednej, zbyt. A jeśli palisz, uzyskać pomoc, aby zamknąć. Bierne palenie może zaszkodzić dziecku. Pozwalają na Twoje potrzeby. Ciąża może być stresujące dla Ciebie też. Porozmawiaj z partnerem o swoich uczuciach, a mieć przyjaciela można porozmawiać z jak również.

  • Znajdź czas dla intymności. Potrzebujesz pary bliskości często wzrasta, gdy spodziewasz. Istnieje wiele sposobów, aby być kameralny. Gdy nie jest wybór nazwy dla dziecka lub dekoracji przedszkola, spędzić trochę czasu razem.

  • Uczęszczać na lekcje rodzenia razem. Nawet jeśli nie będzie trenerem rodzenia, zajęcia mogą pomóc przygotować się na wielki dzień.