Cambler

Klimakterium

Fakty menopauzy

Menopauza jest, gdy produkcja estrogenów i progesteronu, owulacja i zatrzymanie miesiączki. Jest to naturalna część życia kobiety. Dowiedz się więcej o menopauzie ›

Objawy: okołomenopauzalnym

Dla większości kobiet, objawy menopauzy ustępują po wprowadzeniu menopause.In Tymczasem objawy mogą być zwolnione, aby pomóc Ci poczuć się lepiej. Prowadząc zdrowy tryb życia może utrzymać się czujesz najlepiej. Poniższe wskazówki mogą pomóc. Robi rzeczy, cieszyć się i spędzać czas z ludźmi, których kochasz są świetne sposoby, aby utrzymać na duchu, jak twoje ciało przechodzi przez zmiany okołomenopauzalnym..

  • Co się dzieje: jak poziom hormonów zejść, okresy nieregularne i mogą stać się trudne do przewidzenia. Zmiany te są często pierwszym objawem menopauzy.

  • Co możesz zrobić: Staraj klocki lub tamponów na strony w przypadku, gdy okres przychodzi niespodziewanie. Możesz także porozmawiać z swoim lekarzem o przyjmowanie pigułek antykoncepcyjnych, aby pomóc uregulować swoje okresy.

Dowiedz się więcej o okołomenopauzalnym ›

Obróbka: hormonalna terapia zastępcza

Stosowanie estrogenów w celu uzupełnienia tego, co już nie jest produkowany przez organizm i terapii hormonalnej (HT), w których estrogen i progestagen (syntetyczny progesteron) są stosowane w połączeniu z innymi, które były przedmiotem wielkiego sporu na przestrzeni lat.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zdrowia kobiet, a szczególnie terapii hormonalnej, National Heart, Lung, and Blood Institute z National Institutes of Health (NIH) rozpoczęła kobiet zdrowie Initiative (WHI) w 1991 roku. Badanie składało się z badań klinicznych i badaniu obserwacyjnym, które razem zaangażowanych ponad 161.808 ogólnie zdrowych kobiet po menopauzie.

Próby kliniczne mające na celu zbadanie wpływu pomenopauzalnej terapii hormonalnej modyfikacji diety i wapnia i witaminy D dodatkami na choroby serca, złamania i piersi oraz raka jelita grubego.

Dowiedz się więcej na temat hormonalnej terapii zastępczej ›

Życie z: co to przez menopauzę

Pamiętam dzień, co masz swój pierwszy okres? To było tuż za świadomością, że chcesz się zajmować około 40 lat możliwe skurcze, wzdęcia i pragnienia czekolady co miesiąc. Minęło trochę regulację. Ale w końcu zaczyna swój okres stał się częścią rutyny twojego życia. To samo można powiedzieć o menopauzie. Okres czasu, gdy przestanie dla dobra wymaga dostosowania swojej psychiki i ciała. Ale jest to również czas, możesz być gotowy do jeśli wiesz nieco więcej o tym, co się spodziewać. Jeśli można zrobić to przez okres dojrzewania, można zrobić to przez menopauzę!

Dowiedz się więcej na temat życia z menopauzą ›