Cambler

Dorosłych ADHD

Adult ADHD fakty

Dorosłych objawy ADHD mogą być bardziej subtelne i trudne do rozpoznania, niż u dzieci. Podstawowe objawy ADHD należą trudności odwracania uwagi, trudności w kontrolowaniu zachowań i nadpobudliwość lub nadaktywność. Dowiedz się więcej o dorosłych ADHD ›

9 objawy ADHD dorosłych

ADHD jest zaburzeniem często uważane dzieciństwo. Ale liczba dzieci z ADHD jeszcze, kiedy dorosną. Co gorsza, może to być trudniejsze do zdiagnozowania ADHD u osób dorosłych, a wielu dorosłych nawet nie wie, że ma go. Czy można rozpoznać ewentualne objawy ADHD u dorosłych?

Dowiedz się więcej o znakach dorosłych z ADHD ›

Pozytywną stroną ADHD

Ci wiele o wyzwaniach życia z ADHD usłyszeć. Co nie słychać tak często omawiane jest pozytywne strony choroby. Jednak korzystne aspekty ADHD-energii, spontaniczności, kreatywności, elastyczności, są tak samo prawdziwe, jak negatywne.

Życie pod napięciem

Jeśli masz nadpobudliwe formę ADHD, wiesz jak to jest mieć za dużo, to niezdrowo. Masz energię do spalania, ale nie jest to łatwe do kanału produktywnie. Z leczenia, może być w stanie wybrać w dół nadpobudliwość działalności zdrowe.

4 wskazówki dotyczące nagradzania relacje z ADHD

Przyjaźnie, stosunki rodzinne i romantyczne obligacji może być trudne. W związku, trzeba być uważnym, uważać, i miło. Ale gdy masz ADHD, jesteś często nieuważny, roztargniony i impulsywny. Śledź te rozwiązania, które pomogą Ci skutecznie połączyć z innym.

1. Problem: zapomnienia być gdzieś. Pominięcia datę lub udać się do niewłaściwej lokalizacji.

RX związku: Dokonując plany z przyjaciółmi lub innych znaczących, zawsze należy potwierdzić to, co usłyszał. Nieuwagi może doprowadzić do pominięcia części informacji. Powiedz: "Jedziemy na spotkanie w czwartek o bistro na rogu na 7 pm Czy mam rację?" Ustaw swój telefon komórkowy, aby ostrzegać przed masz się tam być.

Dowiedz się więcej porad nagradzania relacje z ADHD ›

7 sposobów, aby pracować na wyzwania związane z ADHD-pracy

Strojenie się rozpraszać, terminowość, siedząc na spotkaniach. Wiele osób ma problemy z tych sytuacji w pracy. Ale wyzwania są jeszcze większe, gdy masz ADHD-i po prostu mówi się, przyłożyć się i poważnie nie wystarczy. Musisz konkretne strategie, które naprawdę działają w pracy.

Poniżej znajduje się kilka praktycznych rozwiązań typowych problemów:

Dowiedz się więcej sposobów pracy z wyzwań związanych z ADHD-pracy ›

Ważne fakty o amfetaminy

Nadużywanie amfetaminy jest coraz większy problem w Europie. Każdego roku, US Drug Enforcement Administration zamyka setki nielegalnych laboratoriów produkujących te leki.

Amfetaminy i substancje podobne do amfetaminy stymulują ośrodkowy układ nerwowy. Mimo, że używki są stosowane w leczeniu niektórych chorób medycznych, takich jak nadpobudliwości u dzieci, amfetaminy, często są wykorzystywane, ponieważ są łatwo produkowany w nielegalnych laboratoriach, mówi, National Institute on Drug Abuse (NIDA).

Dowiedz się więcej o amfetaminy ›

4 sposoby, aby utrzymać porządek z ADHD

Nie pozwól ADHD staną na twojej drodze wypełniania zadań, jest na czasie, i pamiętać, gdzie można umieścić swój portfel.

Czy często tracisz kluczyki lub telefonu komórkowego? Czy zdarza Ci się zapomnieć o spotkaniach i terminach? Są to wspólne doświadczenia dla dorosłych z ADHD. Pobyt zorganizowany jest wyzwaniem. Ale można to zrobić. Trzeba tylko wiedzieć, jakie strategie działają najlepiej, gdy masz ADHD. Te 4 wskazówki pomogą Ci utrzymać dom, biuro, i życia w porządku.

Dowiedz się więcej sposobów, aby utrzymać porządek z ADHD ›