Cambler

Depresja

Depresja

Depresja jest chorobą psychiczną, która powoduje trwałe obniżenie nastroju i poczucie rozpaczy. Dowiedz się więcej ›

Objawy: można być w depresji?

Każdy dostaje w Czasami wysypisk. Ale kiedy te uczucia są trwałe i wpływu na życie codzienne - zakłócanie pracy, szkoły i bliskich związkach - depresja może być winien. Bad rozpad, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby - wszystkie mogą powodować depresję. Ale traumatyczne wydarzenia nie są jedyną przyczyną. Może być również wywołane przez stres, dieta, lub chorób medycznych. I depresja może być sprawa rodzinna, dziedziczona przez geny lub nauczyć zachowań.

Dowiedz się więcej na temat objawów depresji ›

Leczenie: podejmowanie działań

I zawsze za złe, że komercyjny wzywając nas do "po prostu to zrobić." Dla osób z depresją, jest obraźliwe - i bezużyteczne - bo najmniejsze zadanie może wydawać się ogromne przeszkody. Wiele razy w życiu, gdy do przodu wymaga mając dyskomfort. Przejścia z gimnazjum do liceum na studia, lub z jednej pracy do drugiej, dla nas wyzwaniem do opanowania nowych umiejętności. Ale ludzie z depresją mają czasem trudniejsze w tych okresach czasu, ponieważ mają mniej zaufania niż przeciętnego człowieka lub z powodu ich talentu do wyobrażając sobie najgorsze - nie dlatego, że są mniej zdolne niż ktokolwiek inny.

Dowiedz się więcej o leczeniu depresji ›

Życie z depresją

Uznania, że ​​zaburzenia depresyjne to więcej niż bluesa. Bez leczenia, depresja może trwać przez kilka tygodni, miesięcy, a nawet lat. Pierwszym krokiem jest, aby zobaczyć z lekarzem podstawowej opieki. Wielki powód, aby udać się do doc: Niektóre leki i choroby medyczne mogą powodować objawy, które wydają się jak depresja. Lekarz będzie pracować, aby wykluczyć te możliwości.

Dowiedz się więcej sposobów, aby pokonać depresję ›