Cambler

Cukrzyca

Cukrzyca fakty

Cukrzyca jest chorobą, która powoduje słabą regulację poziomu glukozy we krwi w organizmie. typu 1 i typu 2 cukrzycy przegląd ›

Jakie są różne typy cukrzycy?

Cukrzyca to termin ogólny, który odnosi się do grupy chorób, charakteryzujący się wysokim poziomem glukozy we krwi. Typ cukrzycy osoba ma zależy od zdolności do podejmowania lub użytkowania, insuliny, strażnika, który pozwala, aby poprawnie wpisać glukozy komórki.

Dowiedz się więcej na temat różnych rodzajów cukrzycy ›

Czy istnieje lekarstwo na cukrzycę?

Chociaż nie ma lekarstwa na cukrzycę typu 1 dzisiaj, dużo postępy, jest dokonywana na znalezienie lekarstwa na cukrzycę. Niektóre osoby z cukrzycą typu 2, jednak znane, aby odwrócić ich chorobę, zobowiązując się do ścisłego programu działań w stylu życia, które obejmują zmniejszenie masy ciała, zdrową dietę i ćwiczenia.

Przeczytaj więcej o tym, co znajduje się na horyzoncie na cukrzycę ›

Życie z cukrzycą

Jeśli miałeś cukrzycę na chwilę, wiesz, że zarządzanie z dnia na dzień, z twojej choroby jest kluczem do zdrowia. Wiesz także, że może to być trudne. Czasami możesz czuć się zniechęcony i zastanawiam się, jak będziesz tak trzymać. Kluczem do sukcesu jest utrzymanie motywacji.

"To może pomóc, aby myśleć o leczeniu cukrzycy jako podróż", mówi Anna Simos, MPH, CDE, specjalista kliniczny cukrzycy edukacja. "Jeśli masz cierpliwość, będziesz lepiej na dbanie o siebie. Wystarczy wziąć jeden dzień na raz. Po wysiąść utwór, wybaczyć sobie i naprzód."

Identyfikacja konkretnych bloków potykając mogą pomóc wrócić na tor. Oto kilka typowych przeszkód, które możesz napotkać i wskazówki dotyczące uzyskiwania poza nimi.

Dowiedz się więcej na temat życia z cukrzycą typu 2 ›