Cambler

Dla młodzieży: obniżyć ryzyko dla coraz choroby przenoszone drogą płciową

Jedynym pewnym sposobem uniknięcia chorób przenoszonych drogą płciową (choroby przenoszone drogą płciową) jest abstynencja (nie uwzględniając każdy rodzaj seksu). Ale jeśli zdecydujesz się na seks, podjąć kroki, aby chronić siebie. Poznać swojego partnera. Zapytaj ich, czy już kiedykolwiek miał STD lub zostały przetestowane. I zawsze używać prezerwatyw lateksowych podczas seksu.

Czy to dobry czas?

Seks jest osobistym wyborem. Nie chodzi o to, co Twoi znajomi lub partnera myśleć. Chodzi o to, co uważa się za słuszne. Tak to jest w porządku, aby powiedzieć, teraz nie jest czas. Wybór abstynencji daje więcej czasu, aby poznać swojego partnera. Bez względu na to, jaką podejmiesz decyzję, nie pozwól, alkoholu lub narkotyków, chmura problemu. Mogą one prowadzić do podejmowania decyzji o seksie, że później żałować.

Zawsze używaj prezerwatyw

Jeśli seks, zawsze używać prezerwatyw. To najlepszy sposób, aby zapobiec choroby przenoszone drogą płciową. Mężczyźni i kobiety w każdym wieku mogą je kupić. Większość prezerwatywy są dla mężczyzn. Ale są też prezerwatywy dla kobiet. Pamiętaj, aby dostać prezerwatywy, które mówią, że chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. I użyć nowej prezerwatywy za każdym razem masz płeć.

Właściwy sposób używania prezerwatyw dla mężczyzny

1.

Ścisnąć powietrza od końcówki prezerwatywy jak to jest na penis. To pozostawia miejsce do połowu nasienia.

2.

Przytrzymywać końcówkę z jednej strony. Drugą ręką toczyć prezerwatywy w dół na penisa.

3.

W razie potrzeby stosować środki smarne na bazie wody, jak KY Jelly lub Astroglide. Tłuste rzeczy jak wazelina może złamać prezerwatywy.

4.

Po seksie, trzymaj prezerwatywy u podstawy prącia. Następnie ostrożnie wyciągnij z partnerem.