Cambler

Leczenie chorób serca

Leczenie chorób serca

Miliony ludzi brać jakieś leki serca. Dla niektórych osób, oznacza to Downing jeden codziennie pigułkę, aby pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Dla innych może to oznaczać podjęcie wielu różnych leków. Dowiedz się więcej o leczeniu chorób serca ›

Procedury leczenia chorób serca

Jeśli zdiagnozowano choroby serca to prawdopodobnie trzeba będzie podejść do leczenia z wielu punktów widzenia. Wraz ze środkami w stylu życia i zdrowego serca leki, istnieje wiele serca i rodzaje procedur chirurgii sercowo-naczyniowego, które uniemożliwiają lub naprawy zablokowane tętnice, wadliwych rytmu serca lub uszkodzenie zastawek serca.

Dowiedz się więcej na temat procedur leczenia chorób serca ›

Odzyskiwanie po ataku serca i rehabilitacja

Jeśli masz zawał serca, serce, lub procedury operację serca, lekarz może polecić program rehabilitacji kardiologicznej, które pomogą Ci stać się silniejsze i zdrowsze. Serca rehabilitacja jest to dobry sposób, aby ułatwić powrót do codziennego życia po zawale serca. Będzie ona również pomóc dowiedzieć się, jak zrobić zmiany stylu życia, niezbędne do zapobieżenia powtarzania zdarzenia.

Przeczytaj więcej o programach rehabilitacji kardiologicznej ›

Wszystkie leki obniżające poziom cholesterolu o

Dokonywanie sam zdrowych zmian w stylu życia wystarczy, aby pomóc niektórym ludziom osiągnąć cele cholesterolu przepisane przez lekarza. Inni jednak trzeba wziąć leki obniżające poziom cholesterolu, jak również.

Dowiedz się więcej na temat leków obniżających poziom cholesterolu ›

Rodzaje diety dla zapobiegania atak serca

Czy miał atak serca przed, lub starają się uniknąć jednego z get-go, będziemy chcieli, aby to dieta zdrowe serce do serca choroby planu zapobiegania. Celem diety zapobiegania chorobom serca jest schudnąć, jeśli masz nadwagę, a obniżyć poziom cholesterolu, ciśnienie krwi i trójglicerydów. Organizowane planów diety może pomóc te cele w rzeczywistość.

Więcej o dietach, które zapobiegają atakom serca ›

Choroby serca: zarządzanie wieloma leki

Podobnie jak wielu ludzi z chorobami serca, prawdopodobnie zajmie więcej niż jednego leku. Leki nasercowe może pomóc być bardziej aktywne i żyć dłużej i bardziej komfortowo. Korzystanie z nich w pełnym zakresie jest niezbędne dla zdrowia.

Czy bierzesz leki na receptę, over-the-counter (OTC) leków lub obu, istnieją istotne wskazówki, których należy przestrzegać, aby uzyskać jak najwięcej z twoich leków i unikać nieprzyjemnych lub niebezpiecznych skutków ubocznych.

Dowiedz się więcej o zarządzaniu wiele leków ›