Cambler

Jak zarządzanie choroby pomaga

Regularna aktywność fizyczna i dieta zdrowe serce to dwa zasadnicze elementy zarządzania choroby serca. W niektóre dni, choć może to być trudne do utrzymania się z wykonywania rutynowych lub wyżywienie. Nie zawsze jest to łatwe radzenie sobie z chorobami serca na własnym, ale dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba.

Podczas udziału w programie zarządzania choroby dla osób z chorobami serca, można uzyskać wiele pomocy i wsparcia. Że może pomóc motywować trzymać się planu leczenia i pomóc w utrzymaniu się ze szpitala.

Co to jest program do zarządzania chorobą?

Po dołączeniu do programu zarządzania choroby serca, pielęgniarkę lub innym pracownikom służby zdrowia sprawdzi się z Tobą telefonicznie. On lub ona będzie z tobą rozmawiać o żadnych objawów masz. I on pomaga kontrolować chorobę. W ten sposób, jeśli masz problem, możesz zobaczyć się z lekarzem wcześnie przed coraz gorzej.

Uczestniczące w programie leczenia choroby daje szansę do zadawania pytań na temat ćwiczeń, diety, leków i innych opcji leczenia. A otrzymasz indywidualną, praktyczne informacje dla radzenia sobie z chorobą serca.

Poprawić swoją chorobę

Celem programu zarządzania choroby serca jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia. Uczestniczące w programie mogą pomóc obniżyć ryzyko poważnych problemów, takich jak zawał serca lub niewydolność serca odcinka, który może umieścić w szpitalu. Najlepszy ze wszystkich, z dodatkowym wsparciem z programu, można mieć pewność, że jesteś przy dobrej opiece siebie.

Program zarządzania choroba nie zastąpi tego, co robi Twój usługodawca opieki zdrowotnej. Zamiast tego, pracownicy programu oferuje dodatkowe wsparcie, aby pomóc upewnić się, że potrzeby w zakresie zdrowia są spełnione. Otrzymasz wszystkie te cenne korzyści bez dodatkowych kosztów, można uzyskać dostęp do niektórych z nich, bez konieczności wychodzenia z domu. Ten rodzaj wygodnego wsparcia może pomóc w dalszym ciągu zarządzać swoje zdrowie i kontrolować chorobę.