Cambler

Pierwsze wsparcie dla rzucenia palenia

Nie musisz przejść przez proces rzucenia palenia bez wsparcia. Powiedz ludziom, że są rzucenia. Wsparcie przyjaciół, współpracowników i członków rodziny może mieć duże znaczenie. Twarzą w twarz lub poradnictwo telefoniczne mogą być również przydatne, jak można zatrzymać palenia klasa lub grupa byłych palaczy.

Ustawić datę rzucenia

Jeśli myślisz poważnie o rzuceniu palenia, wybierz datę w ciągu 2 do 4 tygodni. Oznaczyć je w jasnych, pogrubioną czcionką w kalendarzu używanym często. Powiedz innym o swojej zakończyć daty. Zapytaj o ich wsparcie. Niech twoi przyjaciele i rodzina wiedzą, jak mogą pomóc rzucić.

Zawrzeć umowę

Rzucić palenia umowa daje bramkę. Pisać umowę i podpisać. Nie jest świadkiem, jeśli chcesz. Następnie utrzymać zamówienia, jeżeli będziesz go widzieć często, lub nosić przy sobie. Przeczytaj umowę, gdy masz ochotę palić.

Podjęcia działań

W dzień można zakończyć, ponownie przeczytał swój zakończyć umowę. Pomyśl o korzyściach zyskasz rzucenia, jak lepszego zdrowia i lepszego poczucia smaku.

  • Usunąć papierosy z domu, samochodu, lub w innym miejscu, gdzie je schować.

  • Wyrzuć wszystkie wyroby tytoniowe, w tym meczów, zapalniczki i popielniczki.

  • Przejrzyj listę wyzwalaczy i swój plan radzenia sobie z nimi.

  • Trzymaj się z dala od ludzi i ustawień łączą z paleniem.

  • Zrób zestaw ratunkowy, który obejmuje gumy, miętówki, pałeczki marchew, i rzeczy, aby ręce zajęte.

  • Porozmawiaj z służby zdrowia na temat korzystania z rzucenia palenia produkty, takie jak leki lub plastrów nikotynowych, inhalator, spray do nosa, gumy lub pastylki do ssania.

Poproś o pomoc

Czasami po prostu trzeba rozmawiać, kiedy brakuje palenia. Byłych palaczy są dobre do rozmowy, bo oni mogą wiedzieć, jak się czujesz. Możesz potrzebować dodatkowego wsparcia w ciągu pierwszych kilku tygodni po zamknięciu. Poproś znajomego, aby zadzwonić do ciebie każdego dnia, aby zobaczyć, jak robisz. Doradztwo Telefon może również pomóc utrzymać się na torze. Zapytaj swojego lekarza, szpital lub lokalnym wydziałem zdrowia publicznego, aby można umieścić w kontakcie z doradcą telefonu. Można również mieć do czynienia z wątpiących, kiedy zdecydujesz się rzucić palenie. Wyjaśnij wszelkich wątpiących powód wychodzić. Powiedz im, że rzucenie palenia jest dla Ciebie ważne. Zapytaj o ich wsparcie. Powiadom swoich znajomych do włosów, które można chodzić razem zamiast palenia razem. Jeśli ktoś myśli, że się nie uda, że ​​masz dobre zakończyć plan. Daj mu znać masz trzymać się z nim.