Cambler

Leczenie cholesterolu

Wszystkie leki obniżające poziom cholesterolu o

Dokonywanie sam zdrowych zmian w stylu życia wystarczy, aby pomóc niektórym ludziom osiągnąć cele cholesterolu przepisane przez lekarza. Inni jednak trzeba wziąć leki obniżające poziom cholesterolu, jak również. Dowiedz się więcej o leczeniu cholesterolu ›

Kiedy bierzesz leki serca

Miliony ludzi brać jakieś leki serca. Dla niektórych osób, oznacza to Downing jeden codziennie pigułkę, aby pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Dla innych może to oznaczać podjęcie wielu różnych leków, aby wzmocnić pracę serca, obniżają poziom cholesterolu, zapobiegają zakrzepom krwi, lub stabilizacji rytmu serca.

Te małe pigułki i mikstury są życiodajnym i potężny. Nawet niewielki spadek ciśnienia krwi czytanie może obniżyć ryzyko zawału serca.

Jednocześnie, biorąc te leki w niewłaściwy sposób lub zaprzestanie ich bez konsultacji z lekarzem może być niebezpieczne, a nawet śmiertelne.

Dowiedz się więcej na temat przyjmowania leków serca ›

Czy Twój lek działa na Ciebie?

Leki na receptę mogą poprawić swoje życie, ale gdy nie jest używany prawidłowo, mogą mieć odwrotny skutek.

"Leki to poważna sprawa i nie należy lekceważyć", mówi Douglas Hoey, R.Ph., MBA, dyrektor operacyjny dla Krajowego Stowarzyszenia Farmaceutów Wspólnoty (NCPA) w Aleksandrii w stanie Wirginia "W telewizji można zobaczyć reklamy na leki na receptę wszystko miesza się z reklamami na ciastka i ubezpieczenia auto. Stworzyło to wrażenie, że leki na receptę są zawsze bezpieczne, ale to nie jest prawdą. "

Te pytania za każdym razem masz przepisane leki.

Prawie trzy na cztery osoby nie biorą ich lekarstwa prawidłowo, według niedawnej NCPA badania 1000 osób. Niektórzy nigdy nie przeszkadza, aby wypełnić swoje recepty na pierwszym miejscu. Inne przerywać przyjmowania leku bez uprzedniego uzyskania OK lekarzy. Inni nie postępuj zgodnie z instrukcjami na etykiecie.

Dowiedz się więcej o cholesterolu leków ›