Cambler

Ból pleców w czasie ciąży

Jak twoje ciało zmienia się w czasie ciąży, plecy muszą działać w nowy sposób. To może być bolesne, jeśli powrót nie jest przygotowany. Ból pleców wynika z wielu przyczyn. Fizyczne zmiany do swojego ciała, może zmniejszyć swoje plecy i mięśnie podtrzymujące. Ponadto, hormony (chemikalia, które przenoszą wiadomości w całym organizmie) wzrasta w okresie ciąży. To może mieć wpływ na mięśnie i stawy pracują razem. Wszystkie te zmiany mogą prowadzić do bólu.

Twój powrót

Kręgosłup jest kolumna z kości, która prowadzi w dół pleców. Ma trzy krzywe: szyjnego, piersiowego, lędźwiowego i. Krzywe te wspierać swoje ciało i pomagają utrzymać równowagę. Mięśnie pleców i brzucha (żołądka), nawiasów i wsparcia kręgosłupa. Mięśnie pośladków, bioder i ud pracować z kręgosłupa do pozwalają skręcać, zginać i windy.

Plecy w czasie ciąży

W czasie ciąży, zmiany w organizmie wpływa na plecy i postawy (jak ustawić swoje ciało). Kształt Twojego ciała i zmiana rozmiaru, dzięki czemu twoje mięśnie pracują ciężej. Jak ciało przygotowuje się do porodu, hormony powodują mięśni miednicy, więzadeł i stawów, aby rozluźnić. Może to prowadzić do bólu. Zmiany te mogą również powodować używanie Słaba postawa (stanowiska, że ​​szczep kręgosłupa). Z biegiem czasu, słaba postawa często powoduje bóle pleców.