Cambler

Życie z astmą

Żyć pełnią życia z astmą

Życie z astmą wymaga pisemnego planu działania. Większość osób z astmą powinny mieć dwa -. Plan dnia na dzień, który zawiera listę kroków niezbędnych do leczenia i monitorowania astmy oraz plan awaryjny Dowiedz się, jak zarządzać astmy ›

Jak wybrać specjalistę astmy

Jeśli Ty lub ktoś, kogo obchodzi, zdiagnozowano astmę, są szanse, będzie wymagać ciągłego starań, aby rozwiązać wszelkie zmiany objawów astmy. Lekarz wybrał będzie twój zycie do zapobiegania żadnych poważnych konsekwencji z chorobą. Który wybrałeś będzie zależeć od tego, co dostępne są specjalistami w swojej okolicy, astma i doświadczenie lekarza.

Czytaj więcej o wskazówki, które pomogą Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie specjalista astmy ›

Uwolnij swój dom wyzwalaczy astmy

Wiele z rzeczy, które wywołują objawy astmy można znaleźć w domu. Tak więc pierwszy krok do kontrolowania astmy jest znalezienie i usunięcie tych wyzwalaczy. To pomoże ci poczuć się lepiej. Możesz nawet trzeba wziąć mniej leku.

Dowiedz się, jak pozbyć się z domu z wyzwalacze astmy ›

Wskazówki aby zapobiec ataku astmy

Jeśli mieszkasz z astmą, wiesz co strategia leczenia i stylu życia taktyka skupia się wokół utrzymywanie drożności dróg oddechowych przepływa swobodnie. Nic nie działa najlepiej na zapobieganie ataku astmy niż po spersonalizowanych planu działania astma stworzony przez Ciebie i lekarza.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zapobiec ataku astmy ›

Jak ćwiczenia, sport i aktywność fizyczna powoduje astmę

Jeśli masz astmy wysiłkowej lub astmę wywołaną działalność, nie ma znaczenia, czy są szkolenia dla triathlons lub po prostu chodzenie psa: Wywieranie się w niewłaściwym środowisku lub w niewłaściwy sposób może wywołać atak astmy. Ale biorąc kilka środków ostrożności i po planu leczenia astmy, można jeszcze zrobić działalności lubisz.

Przeczytaj więcej o tym, jak ćwiczenie wywołuje astmę ›

Osobiste historie życia z astmą

Osób cierpiących na astmę i opiekunowie są zmuszeni do stawienia czoła wyzwaniom, które towarzyszą problemy z oddychaniem każdej chwili każdego dnia. Kilka z tych chorych i świadczeniodawcami konfrontacji astmy czołowo hojnie dzielić się nimi w ich własnych słów, w nadziei, że inni będą korzystać z ich doświadczenia i wiedzy.

Przeczytaj ich historie na temat sieci osobistej historii ›