Cambler

Leczenie astmy

Podręcznik do leczenia astmy

Dwa rodzaje leków stosowanych w leczeniu astmy są kontrola i długoterminowe, krótkoterminowe Szybka ulga leków. Choć obie mają na celu leczenia objawów, są one wykorzystywane do różnych celów. Co trzeba wiedzieć o leczeniu astmy ›

Rodzaje leków, które leczą astmę

Tak szybko, jak osoba z rozpoznaną astmą on lub ona otrzyma spersonalizowany plan leczenia. Zazwyczaj obejmuje kombinację leków na astmę, które atakują problemy z oddychaniem ze wszystkich kątów. Podstawowym celem jest zapobieganie występowaniu objawów astmy i kontrolować je, gdy się pojawią. Czasami trwa to okres prób i błędów, zanim rozstrzygać co do najlepszej metody leczenia.

Czytaj więcej o rodzajach leków, które leczą astmę ›

Inhalatory astmy, spraye i puffers

Widzieliście pewnie ludzie z astmą użyć małego urządzenia usta, gdy są problemy z oddychaniem. Astma inhalator może być ratownik, ponieważ dostarcza astmy leki szybko i bezpośrednio do płuc, aby pomóc kontrolować oddech, gdy osoba doświadcza objawów astmy.

Czytaj więcej na temat różnych rodzajów inhalatorów astmy i spraye ›

Naturalnych środków na ulgi astmy

Istnieje wiele naturalnych środków na rynku, które twierdzą, w leczeniu astmy i promowania zdrowszego oddychanie. Jednak niewiele badań poświęcono na bezpieczeństwo i skuteczność tych środków na astmę. Ponieważ astma może być zagrażające życiu, warto przyjrzeć Keener w naturalnych środków na astmę przed ich próby.

Czytaj więcej na temat korzystania z naturalnych środków do łagodzenia astmy ›

Szybkie spojrzenie na długoterminowych leków kontroli

Długoterminowe leki kontrolne pomóc utrzymać pod kontrolą astmy i zmniejszyć ryzyko wystąpienia nagłe pogorszenie. Niektóre z nich, o nazwie długo działające leki rozszerzające oskrzela, rozluźnić mięśnie, że zaostrzenie wokół dróg oddechowych. Inne, takie jak kortykosteroidy, które są leki przeciwzapalne, zapobiegania lub zmniejszania stanu zapalnego dróg oddechowych. Do pracy, większość z tych leków muszą być stosowany codziennie.

Dowiedz się więcej na temat leków na astmę ›