Cambler

Dzieci z astmą może być zbyt dużo telewizji

Dzieci z astmą może być zbyt dużo "czasu na ekranie," badanie. Badaniu obserwowano 224 dzieci z astmą miasta. Rodzice pytali, ile czasu ich dzieci spędził w telewizji, gier wideo i korzystania z komputera. Dzieci, które ze względu na ograniczone działania astmy spędził średnio 3,5 godziny dziennie w czasie ekranem. Dzieci, które będą mogły być bardziej aktywne spędził około 2,5 godziny dziennie. Europejska Akademia Pediatrii zaleca, nie więcej niż 2 godziny dziennie. Zdrowie serwis informacyjny Reuters pisze o badaniu 18 lutego br. Naukowcy powiedział Reuterowi, że dzieci mogą być mniej aktywne bez zwiększania czasu ekranu. Mogli spróbować czytania, gry, sztuki i rzemiosła. Nauka pojawiła się w czasopiśmie Pediatrics akademicki.

Jaka jest reakcja lekarza?

Jakby życie nie było dość trudne dla dzieci z astmą, teraz badanie pokazuje, że mają inny problem.

Naukowcy z University of Rochester spojrzał na codziennej działalności 224 dzieci chorych na astmę żyjących w obszarach miejskich. Dowiedzieli się coś niepokojącego. Więcej niż 3 z 4 z nich spędził ponad 2 godziny dziennie przed ekranem. Obejmuje to telewizory, komputery i gry wideo.

Prawie 2 z 3 dzieci nie działań w czasie, gdy ekran nie może być bardziej aktywny z powodu astmy, ich rodzice powiedział. Te dzieci miały więcej czasu na ekranie - średnio o 3,5 godziny dziennie.

Europejska Akademia Pediatrii mówi dzieci powinny spędzić nie więcej niż 1 do 2 godzin dziennie przed ekranem. To dlatego, że:

 • Dzieci, które mają więcej niż 2 godziny dziennie czasu na ekranie są bardziej narażone na nadwagę.

 • Oglądanie telewizji w małych dzieci, mogą zakłócać ich rozwoju umiejętności myślenia.

 • Dzieci, które oglądają przemoc na ekranie jest bardziej prawdopodobne, aby pokazać agresywne zachowanie.

 • Dziewczyny narażone na wiadomości związane z płcią w mediach są bardziej skłonne do seksu wcześnie, wszystkie potencjalnie niebezpiecznych rezultatów, które przynosi.

 • Nastolatek w ciąży występuje częściej wśród nastolatków narażonych na seksualności w mediach.

 • Oglądanie telewizji może zająć miejsce bardziej zdrowych i konstruktywnych działań, takich jak ćwiczenia, zadania domowe, czytania lub gry z przyjaciółmi.

Rodzice tych dzieci chorych na astmę były ograniczenia ich działalności z powodu astmy. Oni obawiają się, że jeśli dzieci były aktywne, to oni mają problemy z oddychaniem. Rodzice starali się zrobić dobry uczynek. Te dni, chociaż, dzieci mają tendencję do wypełnienia nieaktywne godziny z czasu ekranowego.

Żeby być w porządku do tych rodziców, przeciętne dziecko spędza około 3 godzin przed telewizorem - i nie tylko w internecie lub grając w gry wideo. Ale to, co było interesujące w badaniu jest to, że dzieci, które miały mniej ograniczeń z powodu astmy wynosił średnio 2,5 godziny czasu ekranowego dziennie. Oznacza to, że aktywność ograniczenie spowodowało dodatkową godzinę przed ekranem dziennie.

Jakie zmiany mogę zrobić teraz?

Dzieci z astmą może być aktywny! Jako pediatra, ja się bardzo sfrustrowany, gdy słyszę, że rodzice moich pacjentów są ograniczające ich działalność z powodu astmy.

Te dni, wiemy znacznie więcej o zapobieganiu i leczeniu astmy. Zdecydowana większość dzieci z astmą może być aktywny. Ważne jest, aby pracować z lekarzem pediatrą. Oto kilka strategii, które mogą pomóc:

 • Porozmawiaj z lekarzem na temat medycyny prewencyjnej. Są one zalecane dla niektórych dzieci:

  • Ci, którzy świsty dwa razy w tygodniu lub więcej

  • Ci, którzy mają dwa lub więcej razy w miesiącu nocnych kaszel

  Profilaktyka jest zwykle steryd inhalator, ale można i lekarz decyduje, co jest najlepsze dla Twojego dziecka.

 • Śledzić objawy Twojego dziecka za pomocą miernika szczytowego przepływu. Urządzenia te są łatwe do znalezienia i wykorzystania. Mogą wybrać się na problemy na początku. Mogą Ci pomóc i lekarz lepiej zrozumieć, jak astma wpływa na dziecko.

 • Napisałem plan działania w astmie. Plany te są podzielone na trzy strefy:

  • Zielony - nie kaszel lub trudności w oddychaniu

  • Żółty - niektóre kaszel lub inne objawy astmy

  • Czerwony - poważne problemy z oddychaniem

  Plan powinien zawierać jasne instrukcje na temat tego co leki dać, i co zrobić, dla każdej strefy.

 • Zrozumieć astmy wyzwala dziecka. Ćwiczenie jest rozpowszechnione. Ale tak to zimne powietrze, infekcje górnych dróg oddechowych i alergii. Jeśli lekarz podejrzane alergie są spust, może to być dobry pomysł, aby zobaczyć się ze specjalistą do badania alergii, porad i leczenia.

 • Spróbuj pływać! Wiele dzieci z astmą mogą pływać z mniej problemów, niż mieć z innych działań.

 • Czasami za pomocą inhalatora przed wysiłkiem może zrobić różnicę. Porozmawiaj z lekarzem o tym, czy ma to sens dla swojego dziecka.

Wszyscy rodzice muszą mieć świadomość, ile czasu ich dzieci spędzają przed ekranem - i to, co oglądasz.

 • Odciąć ekrany. Utrzymać w granicach 1 do 2 godzin. Twoje dzieci mogą się wściekać, ale robisz to, co trzeba. Walczyć z pokusą wykorzystania ekranów jako opiekunki lub do utrzymywania swoich dzieci cicho.

 • Dawać dobry przykład. Trzymać się limitu siebie!

 • Ograniczyć filmy i gry wideo z przemocą i seksem. Nawet lepiej, nie pozwól im w domu. Dzieci nie powinny oglądać przemoc i seks - to takie proste.

 • Upewnij się, że inne działania są dostępne. Dobry wybór to gry planszowe, sztuki i rzemiosła, i wiele książek do przeczytania. Dołącz się z dzieckiem - może być naprawdę zabawne!

 • Upewnij się, że Twoje dziecko dostaje w ruchu każdego dnia. Idź do parku, gry na zewnątrz, na rowerach lub zapisać je w sporcie.

Czego mogę się spodziewać patrząc w przyszłość?

Stawki astmy rosną. To niefortunne fakt. Eksperci pracują ciężko, aby zrozumieć, dlaczego, i coś z tym zrobić. Oni także pracują, aby dowiedzieć się najlepsze sposoby zapobiegania i leczenia objawów astmy. Celem jest, aby wszystkie osoby z astmą, aby mieć życie, które są tak normalne, jak to możliwe. Mamy nadzieję, że znajdziemy odpowiedź, że będzie różnica.