Cambler

Astma

Fakty astmy

Astma jest przewlekłą, zapalną chorobą płuc obejmujące powtarzające się problemy z oddychaniem. To charakteryzuje się trzema problemami dróg oddechowych:. Przeszkodowe, zapalenia i nadmiernej odpowiedzi Dowiedz się więcej o astmie ›

Oznaki i objawy astmy

Astma przewlekła choroba płuc, która charakteryzuje się zapaleniem i obrzęk dróg oddechowych w płucach. Astmę mogą oddychanie i jeśli nie jest właściwie i w pełni utwardzany może być niebezpieczne dla życia. Ale jeśli nauczysz się rozpoznawać wczesne objawy astmy i objawów, można zapobiec pełnowymiarową atak astmy.

Czytaj więcej o rozpoznawaniu objawy astmy ›

Testy do diagnozowania astmy

Jeśli masz ucisk w klatce piersiowej, jest uporczywy kaszel, duszność lub zauważysz gwizd podczas oddychania, może masz astmę. Jedynym sposobem, aby wiedzieć na pewno jest, aby zrobić serię testów, które skupić się na swoich płuc i oskrzeli.

Czytaj więcej na temat testów, które są wykorzystywane do diagnozowania astmy ›

Może astma spust zimno?

Dla większości ludzi, przeziębienie to niewielki kłopot. Ale jeśli masz astmę, przeziębienie może wywołać atak astmy. Przeziębienie mogą być szczególnie poważne u dzieci z astmą. Zapobieganie przeziębieniom i innych infekcji, takich jak grypa, jest jeden sposób można zachować zdrowie i zminimalizować ryzyko ataków astmy u Ciebie lub Twojego dziecka.

Przeczytaj więcej o tym, jak przeziębienia wywołać astmę ›

Osobiste historie życia z astmą

Osób cierpiących na astmę i opiekunowie są zmuszeni do stawienia czoła wyzwaniom, które towarzyszą problemy z oddychaniem każdej chwili każdego dnia. Kilka z tych chorych i świadczeniodawcami konfrontacji astmy czołowo hojnie dzielić się nimi w ich własnych słów, w nadziei, że inni będą korzystać z ich doświadczenia i wiedzy.

Przeczytaj ich historie na temat sieci osobistej historii ›