Cambler

Życie z zapaleniem stawów

Życie z zapaleniem stawów

Jeden na trzech dorosłych ma artretyzm i nieaktywne, nadwaga, starzenie się społeczeństwa nie pomaga, że numer spadek. Oglądaj pokaz slajdów ›

Należy rozpocząć program ćwiczeń na zapalenie stawów?

Był czas, już w dzień, gdy lekarze powiedzieli ludziom z artretyzmem pominąć ćwiczenie, ponieważ wierzyli, to może pogorszyć uszkodzenia stawów. Dziś jest jasne, że korzyści ćwiczeń każdy, w tym osób w każdym wieku z zapaleniem stawów. To może pomóc w zapaleniu stawów w biodrach, ramionach i szyi i plecach. Nawet najmniejsze stawy palców może czerpać korzyści z zindywidualizowany program ćwiczeń dla stawów.

Czytaj więcej o jaki rodzaj ćwiczeń pomaga zapalenie stawów ›

Niezbędne do samoopieki stawów

Jeśli masz zapalenie stawów, biorąc leki i następujące zalecenia lekarza są niezbędne. Ale samoopieki może być równie ważne w zarządzaniu codziennie i długoterminowej choroby. Inne ważne elementy leczenia obejmują ćwiczenia, odpoczynek i relaks, zdrowej diety i instrukcje, w jaki sposób korzystać z połączeń i sposobów oszczędzania energii.

Dowiedz się, jak dbać o zapalenie stawów ›

Prywatne sieci historia: doświadczenie wspólnych operacji wymiany

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz rozważa stawu, można znaleźć komfort czytania, co inni przeszedł. Kilku pacjentów, opiekunów i świadczeniodawcy hojnie dzielić się historie o kolana i operacji wymiany stawu biodrowego w ich własnych słów, w nadziei, że inni będą korzystać z ich doświadczenia i wiedzy.

Przeczytaj wszystkie historie zamienne na wspólnych sieci osobistej historii ›

Diety i żywności, które zwiększają zapalenie stawów

Gdy masz zapalenie stawów, ból stawów, obrzęk i zniekształcenie może być wspólny unieruchomienie, utrzymując cię od robienia prostych czynności, w tym rzeczy, które kochają robić. W poszukiwaniu ulgi w bólu, niektóre osoby z zapaleniem stawów uwierzyć, że niektóre pokarmy, dieta, a nawet na czczo może poprawić ból, obrzęk i niszczenie stawów, że pochodzi z zapaleniem stawów. Czy jest jakaś prawda do roszczeń?

Czytaj więcej o diecie i żywności dla zapalenia stawów ›