Cambler

Nieinwazyjne możliwości leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów

Zabiegi te mogą pomóc złagodzić ból i sztywność spowodowanego chorobą zwyrodnieniową stawów. Zawsze szukać licencjonowanego lub akredytowanego terapeuty. I pamiętać, że zabiegi te mogą mieć wpływ na inne leczenie otrzymujesz. Zawsze sprawdzić każdą z lekarzem widoczny na temat każdego rodzaju leczenia, którego używasz.

Kobieta coraz masażu ramion.

Akupunktura i akupresura

Akupunktura jest tradycyjny chiński leczenia. Używa małych igieł. Umieszcza się je na skórę w pewnych obszarach na korpusie. Akupresura jest podobny. Ale używa ciśnienie zamiast igieł. Mogą one zarówno uwolnienia organizmu własne środki przeciwbólowe.

Masaż

Masaż leczniczy może pomóc i rozkurczające mięśnie. Może to również zwiększyć przepływ krwi. Masaż może pomóc stawów pobyt bardziej elastyczne. Sprawdzić biegłego masażysty. Wiele są przygotowani do leczenia ból mięśni, które zdarzają się z powodu bólu stawów i sztywność.

Suplementy

Niektórzy uważają, że suplementy diety mogą pomóc z zapaleniem stawów ból. Ale uważaj. Zioła, witaminy i inne suplementy mogą wpływać inne leki, które zażywasz. Przed próbą dodatek zawsze zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Biofeedback

Pewne rzeczy robi się automatyczne ciało. Obejmuje to tempo oddechu i bicia serca. Biofeedback jest sposobem uczenia się kontrolować niektóre z tych rzeczy. Może to przyczynić się do obniżenia stresu i radzenia sobie z bólem.