Cambler

Leczenie zapalenia stawów

Leczenie zapalenia stawów

Celem leczenia jest często ograniczenie bólu i stanu zapalnego, przy zapewnieniu optymalnego funkcjonowania stawów. Więcej ›

Rodzaje leczenia zapalenia stawów

Jeśli zdiagnozowano zapalenie stawów, plan leczenia prawdopodobnie będzie zawierać kombinację strategii mającej na celu zmniejszenie bólu i obrzęku, utrzymanie funkcjonowania stawów i zapobieżenia dalszym szkodom i niepełnosprawności. Mimo, że niewiele można zrobić, aby naprawić szkody, które już się rozpoczęło, leki przeciwzapalne i leki przeciwbólowe, jak również terapie fizyczne i zawodowe mogą pomóc przejść i dostać o swoim dniu.

Czytaj więcej na temat różnych rodzajów zabiegów na zapalenie stawów ›

Naturalne i alternatywne środki dla ulgi stawów

Jeśli mieszkasz z bólem stawów i niepełnosprawności masz prawdopodobnie zastanawiał się, czy alternatywne, uzupełniające i naturalne środki mogą pomóc. Naukowcy badali kilka alternatywnych metod leczenia, takich jak medycyna, akupunktura, glukozaminy, a nawet magnesy starając się wydobyć prawdę. Podczas badania, które pokazują stałe dobre wyniki są nieliczne, że nie powstrzymać ludzi od prób i mając nadzieję, że alternatywne środki da im ulgę.

Czytaj więcej o alternatywnych metod leczenia i terapii naturalnych na zapalenie stawów ›

Diety i żywności, które zwiększają zapalenie stawów

Gdy masz zapalenie stawów, ból stawów, obrzęk i zniekształcenie może być wspólny unieruchomienie, utrzymując cię od robienia prostych czynności, w tym rzeczy, które kochają robić. W poszukiwaniu ulgi w bólu, niektóre osoby z zapaleniem stawów uwierzyć, że niektóre pokarmy, dieta, a nawet na czczo może poprawić ból, obrzęk i niszczenie stawów, że pochodzi z zapaleniem stawów. Czy jest jakaś prawda do roszczeń?

Czytaj więcej o diecie i żywności dla zapalenia stawów ›

Program ćwiczeń dla stawów

Był czas, już w dzień, gdy lekarze powiedzieli ludziom z artretyzmem pominąć ćwiczenie, ponieważ wierzyli, to może pogorszyć uszkodzenia stawów. Dziś jest jasne, że korzyści ćwiczeń każdy, w tym osób w każdym wieku z zapaleniem stawów. To może pomóc w zapaleniu stawów w biodrach, ramionach i szyi i plecach. Nawet najmniejsze stawy palców może czerpać korzyści z zindywidualizowany program ćwiczeń dla stawów.

Czytaj więcej o jaki rodzaj ćwiczeń pomaga zapalenie stawów ›

Siedem sprawdzone metody leczenia bólu stawów

Stawów jest ogólnym terminem dla ponad 100 chorób reumatycznych. Ponad 46 milionów osób poinformowało, że rozpoznano zapalenie stawów lub objawów przewlekłego zapalenia stawów w badaniu przeprowadzonym przez Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC). Zapalenie stawów może mieć wpływ na stawy, mięśnie, tkanki łącznej, skóry i narządów. Najbardziej widoczne znaki ostrzegawcze są ból, obrzęk, sztywność lub problemy poruszające jedno lub kilka stawów. Chociaż nie ma leku na zapalenie stawów, objawy mogą być skutecznie leczone w wielu przypadkach.

Dowiedz się więcej na temat leczenia bólu stawów ›

Prywatne sieci historia: doświadczenie wspólnych operacji wymiany

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz rozważa stawu, można znaleźć komfort czytania, co inni przeszedł. Kilku pacjentów, opiekunów i świadczeniodawcy hojnie dzielić się historie o kolana i operacji wymiany stawu biodrowego w ich własnych słów, w nadziei, że inni będą korzystać z ich doświadczenia i wiedzy.

Przeczytaj wszystkie historie zamienne na wspólnych sieci osobistej historii ›