Cambler

Procedury diagnostyczne alergii u dzieci

Testy diagnostyczne alergii mogą obejmować / wszystkim następujące:

 • Testy skórne
  Badanie skóry jest bardzo dokładne badanie, które mierzy poziom dziecka przeciwciał IgE w odpowiedzi na niektóre alergeny lub wyzwalaczy. Przy użyciu niewielkich ilości roztworu, które zawierają różne alergeny, lekarz twojego dziecka będzie albo wstrzykiwać pod skórę lub stosować alergeny z małym podstaw. Reakcja wydaje się jako mały czerwony obszar. Reakcja na badania skóry nie zawsze oznacza Twoje dziecko jest uczulone na alergen, który spowodował reakcję. Cel ten zostanie określony przez lekarza dziecka.
  Testy skórne nie jest zazwyczaj wykonywane na dzieci, które miały poważne zagrożenia życia na alergen lub ciężką skórę suchą ( egzema ).

 • badania krwi
  Badania krwi alergii pomiaru przeciwciał IgE specyficznych alergenów we krwi. Badanie krwi najczęściej używane nazywa RAST (test radioalergosorpcji). Badania krwi mogą być stosowane, gdy testy skórne nie może być wykonana. Tak jak w przypadku testów skórnych, ważne jest, aby pamiętać, że pozytywny wynik testu krwi nie zawsze oznacza, że ​​Twoje dziecko jest uczulone na ten alergen.

 • test prowokacji
  Test nadzorowane przez alergologa, który zarządza niewielką ilość alergenu, który jest wdychany lub podawane doustnie.

 • wymazy z nosa
  Wymazy z nosa są badania przeprowadzone w celu sprawdzenia ilości eozynofilów w nosie. Eozynofilów to rodzaj białych krwinek, które zwiększa się w szeregu podczas reakcji alergicznej.