Cambler

Pęcherza przekwalifikowanie pomaga zatrzymać konieczności przechodzenia

Czy często masz chęć oddania moczu, chociaż tak naprawdę nie ma się udać? Poczuj się jak spędzasz zbyt wiele czasu działa do toalety? Nie tylko może żyć z objawami śródmiąższowego zapalenia pęcherza (IC) być frustrujące, może podjąć opłat na jakość i zadowolenie z życia. Na szczęście są rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić swoje IC-a może zrobić to przez obiad z przyjaciółmi bez dokonywania lini prostej do łazienki. Klucz? Pęcherza przekwalifikowanie.

Jak to działa?

Tak szybko, jak się czujesz ból pęcherza i / lub chęć oddania moczu, prawdopodobnie zatrzymać to, co robisz i korzystać z toalety w celu złagodzenia uczucia. Ale często, pęcherz może nie być w rzeczywistości pełne. Niestety, organizm przyzwyczaja się do częstego oddawania moczu, a to destrukcyjny wzór może kontynuować, nawet jeśli bolesne objawy IC są rozwiązane.

Pęcherza przekwalifikowanie pomaga stworzyć bardziej normalnego harmonogramu oddawania moczu. Nauczysz się, jak oddać mocz w razy-nie tylko w przypadku wystąpienia do chęć powoli wydłużyć czas między posiłkami łazienkowych. To zwiększa ilość moczu pęcherz będzie trzymać, co zmniejsza częstotliwość swoimi popędami.

Czy jesteś dobrym kandydatem?

Przed rozpoczęciem programu pęcherza przekwalifikowania, porozmawiaj z lekarzem. Przekwalifikowania może pomóc tym, którzy mają problemy z częstotliwości lub nagłe parcie na mocz, ale nie powinno być zrobione, jeśli nadal zmagają się z bólu pęcherza. Lekarz może powiedzieć, czy jesteś gotowy do pęcherza przekwalifikowania i pomoc w rozwoju programu, aby przestrzegać. Jeśli objawy są dość łagodne i ból zostanie rozwiązany, można spróbować pęcherza przekwalifikowania na własną rękę.

Zacząć

Należy zwrócić uwagę na to, jak często można korzystać z toalety. Aby pomóc, zapisz go. Następnie ustawić harmonogram oddawania moczu, które jest nieco dłuższy niż typowy nawyków. Na przykład, jeśli masz tendencję do oddawania moczu co 30 minut, spróbuj poczekać 15 minut dłużej przed mikcji. Utrzymać harmonogram 45 minut jak najlepiej przez około cztery tygodnie. To, jak długo to trwa zwykle skutecznie i konsekwentnie zwiększyć czas oczekiwania. Gdy to zostanie wykonane, przesunąć harmonogram kolejne 10 lub 15 minut.

Być elastyczny

Staraj się trzymać się planu, jak to tylko możliwe, ale należy pamiętać, że niektóre przerwy między wydalanie może być nieco dłużej, a niektóre nieco krótszy. Starając się zrelaksować lub rozpraszać się po raz pierwszy pojawia się pragnienie może pomóc to odejdzie. Ale jeśli pęcherz staje się bolesna, należy iść dalej i korzystać z toalety. I nie martw się o przekwalifikowanie pęcherza w nocy. Postępy dokonane w ciągu dnia pomoże w czasie snu, zbyt.

Świętować małe zwycięstwa

Przeciętnie trwa około trzech miesięcy, aby przekwalifikować pęcherza do bardziej normalnej częstości oddawania moczu. Prowadzenie dziennika swoje nawyki pęcherza może pomóc śledzić swoje postępy i sukcesy w drodze. Pamiętaj, te małe kroki mogą prowadzić do większej kontroli nad swoje nawyki-i łazienka życie w perspektywie długoterminowej.