Cambler

Tworzenie lepszego życia seksualnego

Seks jest aspektem życia, które jest pełne paradoksów. Zrywanie ubrania może najsilniejszy z nas czują się wyjątkowo wrażliwe. Z biegiem czasu, seks z nawet najbardziej kochającego partnera może stać się głęboko zna - i tak, nudne - a jednak jest tam zwykle mnóstwo niezbadanym do zwiedzania. Tak samo zaskakujące, leczenia zaburzeń erekcji mogą obrać kołdrę na inne problemy, które przeszły niezauważone aż do teraz, takie jak trudności z pobudzeniem lub słabnącym popędu seksualnego partnera lub fizycznego dyskomfortu podczas stosunku. I zapasy z zaburzeniami erekcji mogą wyruszyć cykl problemów emocjonalnych i kłopotów w relacjach, które muszą zostać uwzględnione, jak również, przed seks może skręcić na lepsze.

Bez względu na to, co lubisz lub opłakuje o swoim życiu seksualnym, jest prawdopodobne, może ty i twój partner podjąć kroki, aby ją poprawić. W tym duchu, oferujemy tego specjalny dział. Poniższe wskazówki mogą pomóc zdobyć i dać więcej przyjemności seksualnej. I to jest prawda, czy masz do czynienia z zaburzeniami erekcji, czy też nie.

Rozmowa z partnerem

Wiele par, trudno mówić o seksie, nawet w najlepszych okolicznościach. Jeżeli występują problemy seksualne, uczucie bólu, wstydu, poczucia winy i urazy mogą zatrzymać rozmowy w ogóle. Ponieważ dobra komunikacja jest podstawą zdrowej relacji, nawiązanie dialogu jest pierwszym krokiem nie tylko do lepszego życia seksualnego, ale także bliższe więzi emocjonalnej. Oto kilka porad dla rozwiązania tego wrażliwego tematu.

Znajdź odpowiedni czas, aby porozmawiać Istnieją dwa rodzaje rozmów seksualnych:. Te, które masz w sypialni i te, które mają się gdzie indziej. Jest to idealnie nadaje się do poinformować partnera co czuje się dobrze w środku kochania, ale najlepiej poczekać, aż będziesz w bardziej neutralnym otoczeniu, aby omówić większych problemów, takich jak zaburzenia erekcji, niedopasowane pożądania seksualnego lub problemów z orgazmem.

Unikaj krytykowania propozycje. Kanapie w pozytywnych kategoriach, takich jak: "Uwielbiam to, gdy dotykasz moich włosów lekko w ten sposób", a nie skupiać się na negatywach. Podejść do kwestii seksualnej jako problem do rozwiązania, a nie ćwiczenie w przypisaniu winy.

Zwierzyć się swoim partnerem na temat zmian w organizmie. Jeśli nie erekcji właśnie z myślą o seksie, nauczyć swojego partnera jak dotknąć, zamiast pozwolić jej, że ona nie jest na tyle atrakcyjny, aby pobudzić cię już. Zachęcaj partnera otwarcie mówić o żadnych obaw może ona mieć. Na przykład, kobieta przechodzi menopauzę może stwierdzić, że suchość pochwy jest problemem lub że gorąca trzymają ją w nocy, sapping jej energię. Jest znacznie lepiej dla was obojga, aby wiedzieć, co się naprawdę dzieje, a nie interpretować zmiany fizyczne, jak brak zainteresowania.

Bądź szczery. Jako trudne, jak to jest mówić o jakichkolwiek problemów seksualnych, rosnących w zawrotnym tempie poziom trudności, gdy problem jest pogrzebany pod lat kłamstwa, krzywdy i urazy.

Nie utożsamia miłość z sprawności seksualnej. Stworzyć atmosferę troski i czułości. Nie obwiniaj siebie lub swojego partnera dla swoich problemów seksualnych. Zamiast koncentrować się na zachowaniu emocjonalnej i fizycznej bliskości w relacji.