Cambler

Zrozumienie zaburzenia erekcji

Jeśli masz problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji, masz dużo spółki. Zaburzenia erekcji (ED) jest problemem coraz przedsiębiorstwo lub utrzymania erekcji wystarczająco długo, to wystarczy współżycia. Problem może się zdarzyć każdego człowieka w każdym wieku. Ale problemy zdrowotne, które mogą prowadzić do zaburzeń erekcji stają się coraz powszechniejsze wraz z wiekiem człowieka. Do połowy mężczyzn powyżej 40 roku życia doświadczenie zaburzeń erekcji w pewnym momencie.

Przyczyny zaburzeń erekcji

ED może mieć wiele przyczyn. Większość z nich jest fizyczny. Niektóre z nich są problemy emocjonalne. Często mieszanina przyczyn form. Przyczyny zaburzeń erekcji mogą obejmować:

  • Chorobami medycznymi, takimi jak cukrzyca lub depresji

  • Tytoń do palenia marihuany lub

  • Picie zbyt dużej ilości alkoholu

  • Efekty uboczne leków

  • Uszkodzenie nerwów i naczyń krwionośnych

  • Emocjonalne kwestie, takie jak stres i relacji problemów

ED można leczyć

Leki na receptę na zaburzenia erekcji są obecnie dostępne. Pomagają wielu mężczyzn, którzy ich spróbować. W zależności od przyczyny dysfunkcji erekcji, choć leki mogą nie być wystarczające. W tych przypadkach, dostępne są inne możliwości leczenia. Należą do nich erekcji pomocy i operacji. Twój lekarz może powiedzieć więcej o leczeniu, które jest właśnie dla Ciebie. I nowych metod leczenia zaburzeń erekcji są badane. Bez względu na to, co zdecydujesz się na leczenie, pozostać w kontakcie z lekarzem. Jeśli objawy utrzymują się, może on być w stanie dostosować obecne leczenie lub spróbować czegoś nowego.