Cambler

Zaburzenia erekcji i jeden mężczyzna

Oprócz psychologicznych i medycznych kwestii dotyczących wszystkich mężczyzn z zaburzeniami erekcji, ludzi bez partnerów długoterminowych, które chcą być aktywne seksualnie twarz własny zestaw pytań i wątpliwości.

Jeśli jesteś w takiej sytuacji, można się zastanawiać, jak wiele powiedzieć nowego partnera seksualnego. Nie ma dobrych lub złych odpowiedzi. To zależy od tego, jak bardzo jesteś wygodne odkrywcze i, do pewnego stopnia, na których leczenie używasz. Na przykład, jeśli bierzesz pigułkę, nie musisz ujawniać, jak tylko to, czy używasz jednej z innych metod leczenia.

Jeżeli leczenie jest skuteczne, nie może powiedzieć coś o swojej dysfunkcji erekcji, nawet jeśli wystąpią stały związek z kimś. Ale jeśli problem się powtarza cyklicznie, może warto porozmawiać o tym z partnerem. Najlepszy czas, aby to zrobić nie jest zwykle, gdy intymność seksualna jest aktywnie w toku, ale podczas spokojnej, prywatny czas, kiedy czujesz się swobodnie ze sobą.

Poinformować partnera o swojej chorobie i co wiesz o jego przyczynach. Omów rodzaje leczenia, jeśli w ogóle, że używasz. Odpowiedzieć na wszelkie pytania i twój partner, kiedy czas na intymności seksualnej wynika, weź to powoli. Może się okazać, że po omówieniu podlegają poprawia swoje doświadczenia seksualne.