Cambler

Opcje dotyczące zamknięcia dla pęcherza nadreaktywnego

Ogromny wybór poduszek i innych wyrobów chłonnych są dostępne do własnych płeć i typ lub nasilenia nietrzymania moczu. Ogólnie rzecz biorąc, produkty przeznaczone do ochrony "light" wchłonie do jednego kubka, "umiarkowane", do dwóch filiżanek, i "ciężkie" do trzech filiżanek.

Przy wyborze wkładu, poszukują produktów o szczególnie nietrzymanie że naniesienie warstwy super-chłonnych, takie wyciągnąć płyn z dala od skóry, do rdzenia poduszki, w którym tworzy się żel, który nie może wyciec na zewnątrz. Szukać takich marek, jak Tena Spokój, opanowanie i zależą. Skontaktować się z ubezpieczycielem o zasięgu produktów do zarządzania moczu. Jeśli ubezpieczenie nie obejmuje tych produktów, niektórzy ludzie mogą używać mniej kosztownych pieluch dla dzieci.

Dla kobiet. Produkty obejmują szereg jednorazowych i wielorazowych klocki i bielizny. Wśród nich są tradycyjne wzory bielizny ze szczególnym krocza, który wchłania mocz od powierzchni i zapisuje go. Jeśli są ograniczone w ruchu i zręczności, zapytać o produkty, które są zaprojektowane do łatwego wykorzystania przez osoby niepełnosprawne. Kobiety z łagodnym moczu mogą korzystać tańsze i łatwo dostępne klocki miesiączkowe, zastrzegając szczególne (droższe), artykułów higienicznych dla kiedy są potrzebne dodatkowe zabezpieczenie i suchość. Przed dokonaniem inwestycji w dużej ilości poduszek nietrzymania moczu, spróbuj mniejsze pakiety kilku marek, aby zobaczyć, które działa najlepiej dla Ciebie, wiele kobiet zdecydowanie preferują jedną markę na inną.

Dla mężczyzn. Istnieje kilka produktów chłonne zaprojektowane z myślą o męskiej anatomii. Tarcze kroplówka (z ochroną) lub światła (które absorbują strażnicy więcej) z wodoodpornych podkładów poślizgu nad głową penisa i mogą być przechowywane w miejscu z jakichkolwiek stosunkowo obcisłe majtki. Niektóre pokrycie moszny, jak również i pasuje lepiej, jeśli penis jest mały lub cofnięty. Nazwy marek m.in. uczęszcza i Conveen. Produkty te pochłaniają 3 4 uncji moczu. Kiedy mężczyźni z lekkiego nietrzymania moczu w porównaniu cztery rodzaje produktów, strażnicy kroplówka były preferowane projekt dla dzień i na noc. Dla cięższych moczu, można nosić wkładki chłonne, dopasowana do ludzi (takich jak Depend i Godność) wewnątrz własnej bielizny lub specjalne majtki z siatki.