Cambler

Cukrzyca: śledzenie postępów biznesowe

Śledzenie postępów biznesowe mogą pomóc poprawić długoterminową zdrowia. Widząc, jak daleko chcesz odejść może motywować do osiągnięcia więcej. Lekarz może również korzystać rejestr jakiegokolwiek postępu, aby pomóc zaplanować leczenie.

Nagrywanie poziom cukru we krwi

Twój lekarz może wykazały, jak sprawdzić poziom cukru we krwi. Teraz, że jesteś bardziej aktywny, może trzeba częściej sprawdzać go. Prowadzić dziennik cukru we krwi. W ten sposób można zobaczyć, jak twoje wysiłki są opłacalne. Możesz także kolumnę odczyty cukru we krwi w dzienniku fitness (patrz Prowadzenie centrum Zaloguj poniżej). Wprowadzają żadnych dzienników z tobą na wizyty u lekarza. Lekarz może korzystać z tych zapisów, które pomogą podjąć decyzję, czy dostosować swoje leki.

Ustawianie cel fitness

Celem Centrum daje coś sięgnąć. Wyznaczyła cel można osiągnąć. To nie pomoże, jeśli twoim celem jest poza zdolność. I wybrać cel, który skupia się na akcji. Na przykład, pierwszym celem może być wziąć dwa 10 minut spacerów dziennie przez tydzień. Po osiągnięciu pierwszego gola, spróbuj następny trudniejsze.

Prowadzenie dziennika biznesowe

Zawierać informację, że najważniejsze dla Ciebie w dzienniku fitness. Może to być, jak czułeś się przed, w trakcie lub po ćwiczeniach. I nie zapomnij, aby nagrać swój odczyt poziomu cukru we krwi. W miarę upływu czasu, porównać swój pierwszy wpis z ostatnich wpisów. Może pojawić się wzrost poziomu sprawności fizycznej i spadek cukru we krwi.

Fitness wasza nagroda

Twoje szanse na osiągnięcie wzrostu cel, jeśli planujesz nagrodę. Zapisz nagrodę niespożywcze, że sprawy dla Ciebie. Na przykład, można spotkać się z nocy w kinie, nowy garnitur rozgrzewki, lub jakiejś relaksującej muzyki.