Cambler

Przyczyny

Co jest przyczyną POChP?

Palenie jest zdecydowanie główną przyczyną przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP), ale nie jest to jedyne czynniki powodują genetyczne mogą odgrywać rolę. Dowiedz się o mniej znanych przyczyn POChP ›

W jaki sposób zanieczyszczenie powietrza wpływa na POChP?

Osoby z problemami układu oddechowego, takich jak POChP są bardziej podatne na skutki zanieczyszczenia powietrza, zwłaszcza ozonu.

Jak formę zanieczyszczenia powietrza ozonem? Słońcem łączy się z samochodów osobowych i ciężarowych spalin i emisji z zakładów i fabryk. To tworzy ozon poziomu podłoża, które może zbudować do niebezpiecznych poziomów.

Jak można szkodliwe poziomy zanieczyszczenia powietrza wpływa na Ciebie? ›

Należy użyć filtr powietrza?

Jednostki filtry powietrza alergeny mogą przyczynić się do zmniejszenia w domu, według Agencji Ochrony Środowiska i Europejskiej Akademii Alergii, Astmy i immunologii. Ale nie mogą pracować samodzielnie.

Oprócz wyboru odpowiedniego urządzenia filtr powietrza, kontynuować swoje wysiłki w celu kontroli źródeł, takich jak wyzwalacze encasing materace i poduszki w okładkach pyłoszczelna i utrzymanie powierzchni, takich jak blaty i podłogi w czystości.

Dowiedz się, czego szukać w filtr powietrza ›