Cambler

Wymagają wsparcia składników odżywczych?

Istnieje wiele powodów, dlaczego ludzie z POChP korzyści z dobrze zbilansowanej, zdrowej diety. Dobre odżywianie przygotowują organizm do zwalczania infekcji. To daje energię do efektywnego oddychania. Twój organizm zużywa więcej energii, aby oddychać i funkcji niż ciała kogoś, kto nie ma na POChP. Jeść pożywne pomaga czuć się mniej zmęczona.

Mimo to, w rzeczywistości jest to, że wystarczająco dużo kalorii, może być trudne. Możesz mieć apetyt. Planowaniu posiłków i gotowania może być uciążliwe. Albo może po prostu czuję się zbyt zmęczony, aby jeść. Jeśli potrzebujesz pomocy, pobyt w idealnej wagi lub przyrost masy ciała, z lekarzem i dietetykiem może sugerować płynny suplement.

Co to jest dodatek cieczy?

Napój ten jest zaprojektowany, aby dać impuls dieta kalorii. Napoje te wykazują wiele kalorii i wysoki procent tłuszczu i białka.

Kiedy należy zużyć?

Twój operator może powiedzieć, jak bardzo należy użyć. On lub ona może polecić suplementy picia między posiłkami. Nie zastępują posiłki z tych napojów. Najlepiej, aby jak najwięcej kalorii, jak to możliwe z dobrze zbilansowanych posiłków. Nie należy również stosować suplementy bez uprzedniej konsultacji z dostawcą.

Jak wybrać jeden?

Istnieje wiele dostępnych opcji. Różne suplementy przeznaczone są do różnych celów, a składniki różnią. Nie zawsze łatwo jest wiedzieć, które produkty do wykorzystania. Niektóre produkty na rynku, może rzeczywiście być szkodliwy, więc należy wybrać jedną zalecaną przez dostawcę. Które zapewnią, że używasz jednego, który jest odpowiedni dla kogoś, kto ma POChP i dla Twoich indywidualnych potrzeb żywieniowych.