Cambler

Jak problemy z sercem może mieć wpływ na życie seksualne

Choroby układu krążenia dotyka prawie każdy w życie w jakiś sposób. Być może próbujesz obniżyć ciśnienie krwi i poziom cholesterolu poziomy. Być może już pod opieką rodzica w następstwie zawału serca. Albo, jeśli jesteś jak miliony ludzi, choroba może być nawet zakłócanie swoim życiu miłości.

Choroby serca i zaburzenia erekcji (ED)-niezdolność człowieka do osiągnięcia lub utrzymania wzwodu na współżycie-akcja bardzo ścisłym związku. Właściwie, zaburzenia erekcji, jest obecnie uważana za chorobę głównie naczyń. Więcej niż 70 procent przypadkach dysfunkcji erekcji Uważa się, że spowodowane przez chorobę naczyń i cukrzycy.

Link układu krążenia / ed

Czynniki ryzyka, które mogą prowadzić do choroby sercowo-naczyniowe takie same czynniki, które mogą powodować dysfunkcje erekcji. Takich, które mogą być zabezpieczone lub zmodyfikowane obejmują:

Wszystkie te czynniki mogą przyczynić się do nich blaszek miażdżycowych w tętnicach. To ogranicza przepływ krwi nie tylko w tętnicach prowadzących do serca, ale te, które prowadzą do prącia, jak również. I gdy przepływ krwi jest ograniczony, uzyskanie i utrzymanie erekcji jest trudniejsze.

zaburzenia erekcji można przewidzieć problemy z sercem

Jeśli masz problemy sercowo-naczyniowe, jesteś bardziej narażone na rozwój zaburzeń erekcji. Ale o zaburzenia erekcji może również służyć jako wczesny objaw problemów kardiologicznych. Problemy w sypialni często występują lata wcześniej istnieją inne objawy chorób układu krążenia. Dlaczego?

Tętnic w penisa są znacznie mniejsze niż te, które prowadzą do serca i innych obszarów ciała. W rezultacie, działanie zwężonych tętnic pierwszym doświadczeniem w penisa. Dlatego człowiek może mieć zaburzenia erekcji przed inne objawy choroby serca występują.

Leczenie zaburzeń erekcji do poprawy

Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów z sercem, ważne jest, aby żyć zdrowego stylu życia. Dokonywanie zmian w stylu życia, takich jak jedzenie zdrowszej diety, regularne ćwiczenia fizyczne oraz rzucenie palenia może pomóc zmniejszyć nasilenie zaburzeń erekcji lub zapobiec jej coraz gorzej.

Jednakże, jeśli tętnice są już uszkodzone, może być konieczne leczenie w celu poprawy funkcji seksualnych. Oto kilka opcji:

  • Doustne leki poprawić odpowiedzi penisa do stymulacji seksualnej. Działają one przez zwiększenie efektów tlenku azotu, związek chemiczny, który rozluźnia mięśnie prącia, aby umożliwić zwiększenie przepływu krwi.

  • Wstrzykiwania leków wyzwalać natychmiastowe montaż, co powoduje, że stają się przekrwione penis krwi poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Lek jest wtryskiwany do cewki z aplikatorem.

  • Urządzenia próżniowe są pompy ręczne, które powodują wzwód pobrano krew do komór penisa. To rozszerza swędzi i penisa.

  • Operacja może być wykorzystane do wszczepiania do urządzenia w celu stworzenia erekcji. Albo, może to pomóc w rekonstrukcji tętnic, które uniemożliwiają jednej.

Konkluzja? Tak samo jak do lekarza dla innych zagadnień medycznych, porozmawiać z lekarzem, jeśli masz zaburzenia erekcji. Traktując ten problem może dla lepszego seksu i życia zdrowsze serce.