Cambler

Objawy

Przeglądaj:

Objawy

Problemy z oddychaniem?

Duszność jest objawem, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (COPD).

Wykonać test oddechowy

Ból stawów?

Czy Twój ból stawów spowodowany przez reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów i choroby układu mięśniowo-szkieletowego?

Znaleźć wskazówki tutaj

Zapalenie i obrzęk

Obrzęk jest zwykle śladu nadmiaru nagromadzonych płynów lub zapalenie w organizmie. Obrzęk może być powszechne lub zlokalizowane na danym obszarze ciała.

Bóle stawów i objawy reumatyczne

Ból może występować z lub bez przepływu i może być opisane jak zapalenie, zwiększone ciepło lub zapalenie, ból, sztywność lub achiness.

Ból i drętwienie mrowienie

Nieprawidłowe odczucia, takie jak mrowienie, lub "szpilki-i-igieł" ból typu nazywane są parestezje. Parestezje jest nieprawidłowe chorobą, w której czujesz uczucie pieczenie, drętwienie, mrowienie, swędzenie lub kłucie.

Zakażenia skóry i wysypka

Wysypki skórne znacznie się różnią w wyglądzie, zasięgu i siły. Wysypka może być czerwony, biały, fioletowy lub w kolorze srebrnym, i wychował, wyboista lub mieszkanie w fakturze. Mogą one również obejmować zwiększenie lub łuszczenie się komórek skóry.

Kaszel, przekrwienie i oddychanie

Uporczywy kaszel jest symptomem różnych łagodnych do poważnych chorób, zaburzeń i chorób, w tym infekcji, stanu zapalnego, urazu, choroby nowotworowej, niedrożność dróg oddechowych i innych nienormalnych procesów.

Biegunka i stolec

W większości przypadków biegunka trwa tylko dzień lub dwa i nie wymagają leczenia. Ale biegunka, która jest związana z krwawe stolce, krwawienia z odbytnicy, krwawe wymioty, zawroty głowy, omdlenia lub silnego bólu wymaga pilnej oceny.