Cambler

Leczenia łzawienie oczu

Pytanie:

Co powoduje łzawienie oczu i krople do oczu, które działa najlepiej dla tej choroby?

Odpowiedź:

Pierwsze pytanie i naprawdę najważniejsza jest: Czy Twoje oczy podlewania, ponieważ są one czymś zirytowany, lub są one podlewania, ponieważ system drenażu jest podłączony?

Wskazówki do odpowiedzi są jak oczy czuć się i wyglądać. Są podrażnione i czerwone? Prawdopodobnie będzie to wiem, jeśli są. Zapalenie spojówek jest najczęstszą przyczyną białym część czerwonym toczenia oczu.

Zapalenie spojówek (często nazywane spojówek) może być spowodowane infekcją wirusową lub bakteryjną. alergia są inną powszechną przyczyną podrażnienia i czerwonych oczu.

Zapalenie spojówek często powoduje oczy dostać wodnisty. Ale zwykle stopień "podlewanie" jest skromny.

Czy masz powódź łez, więcej niż można sobie poradzić? Może to być spowodowane przez zablokowany przewód rozdarcie. Kanał łza kanalizacji oczach "normalnych stałą produkcję łez. Kanał rozdarcie zaczyna się w mały otwór w kącie oka i biegnie w tylnej części gardła i nosa.

Jeśli masz zablokowany kanał łza, powódź łez będzie spływać policzek. Zazwyczaj tylko jedno oko jest dotknięte. Zablokowany kanał łza zwykle nie czyni chorego oka czerwona.

Tak dziwne jak się może wydawać, suchość oczu może być również wodnisty. Łzy mieszaninę oleju, śluzu, i wodę. Suche oczy wody, jeżeli nie ma wystarczająco dużo oleju lub śluzu w mieszaninie.

I zaleca, aby skonsultować się z lekarzem przed zakupem krople do oczu. Jeśli problem okazuje się być suche oczy, smar oko pomoże. Nie ma jednego "najlepszego" krople do oczu. Możesz mieć do wyschnięcia różnych marek (i generyczne są w porządku), aby znaleźć taki, który działa najlepiej dla Ciebie.