Cambler

Powikłania i czynniki ryzyka

Powikłania łuszczyca

Łuszczyca pojawia się w skóry i paznokci -. Lecz zaburzenia układu odpornościowego powoduje choroby i mogą doprowadzić do uszkodzenia narządów wewnętrznych, a także Przeczytaj o komplikacji, które mogą pochodzić z łuszczycą ›

Radzenie sobie z emocjonalnym opłaty łuszczycy

Łuszczyca zwykle zaczyna się w wieku 15 i 35, w czasie, gdy ludzie są szczególnie zaniepokojeni, jak wyglądają. Dla wielu, zmiana wyglądu zewnętrznego prowadzi do jakiegoś wewnętrznego wzburzenia emocjonalnego.
Numery opowiedzieć. Około 4700 osób odpowiedziało na badania Narodowej Fundacji Łuszczyca, która prosiła o ich emocjonalne samopoczucie. Ponad dwie trzecie twierdzi, że czują się choroby świadomym, zakłopotany, wściekły, sfrustrowany, albo bezsilny.

Wskazówki na psyching na łuszczycę ›

Co należy wiedzieć o łuszczycowe zapalenie stawów

Łuszczycowe zapalenie stawów jest przewlekłą (długotrwałą) chorobą, w której osoba z łuszczycą rozwija objawy i oznaki wspólnego bólu stawów, sztywność i obrzęk.
Około 5% do 10% z 3 mln ludzi, którzy mają łuszczycę rozwijać łuszczycowe zapalenie stawów. Łuszczycowe zapalenie stawów dotyczy w równym stopniu mężczyzn i kobiet, i zazwyczaj rozpoczyna się pomiędzy 30 a 50 rokiem życia. Jednakże choroba może występować u dzieci. Większość ludzi łagodne objawy, jednak w niektórych przypadkach objawy mogą być bardzo ciężkie.

Poznaj fakty na temat 5 rodzajów łuszczycowego zapalenia stawów i sposoby jej leczenia ›