Cambler

Zrozumienie łuszczyca

Co to ​​jest łuszczyca?

Łuszczyca jest przewlekłą chorobą skóry, która powoduje, skalowania i zapalenie. Uderza to w równym stopniu mężczyzn i kobiet, i często występuje u młodych osób dorosłych. Dowiedz się więcej o tej wspólnej choroby skóry ›

Pokaz slajdów: spojrzenie na łuszczycę

O 3 procent ludzi ma długotrwałą chorobę skóry zwaną łuszczycę. Charakteryzuje się plamy, łuszczenie się skóry, zapaleniem, które zwykle odczuwają swędzenie lub ból. Spojrzenie z tych poprawek jest różny, w zależności od rodzaju łuszczycy masz. Plastry mogą wystąpić na ramionach, nóg, tułowia, głowy, dłoni, podeszwach stóp, narządów płciowych, a nawet wewnątrz jamy ustnej. Paznokcie i stawy są czasami wpływa również.

Zobacz zdjęcia z łuszczycą ›

Plamienie objawy łuszczycy i wyzwalacze

Łuszczyca jest chorobą skóry, która może wpływać na każdy inny sposób. Łuszczyca niektórych ludzi jest tak łagodne, że nawet nie wie, że ma go. Inni mają bardziej poważne sprawy, które wpływają duże obszary ciała.
Mimo to, nie ma wątpliwości, że łuszczyca może znacznie wpłynąć na codzienne życie. Zrozumienie więcej o łuszczycy i jej wyzwalaczy może być jednym z najlepszych sposobów na poprawę jakości życia.

Czytaj więcej na temat objawów i wyzwala łuszczycy ›