Cambler

Leki i suplementy

Przeglądaj:

Leki i leczenie

Loratadyna na alergie

Loratadyna (lor na Deen) jest lekiem przeciwhistaminowym. Ale zmniejszają kichanie, wyciek z nosa, swędzenie, łzawienie oczu. Lek ten jest stosowany w leczeniu objawów alergii, wewnątrz i na zewnątrz. Jest również stosowany w leczeniu swędzącą wysypkę skórną i pokrzywkę.

Generic: Loratadine doustna tabletka, tabletka 10mg Loratadine alergików, pokoje dla alergików Ulga 10mg tabletki, Claritin 10mg tabletki, Claritin... Więcej

Jak mądrze używać Alergia Leki

Adrenalina: Leczenie awaryjne Ciężkie reakcje alergiczne

Metoprolol na nadciśnienie

Metoprolol (ja TOE ProE lole) jest beta-blokerem. Beta-blokery zmniejszają obciążenie serca i pomaga je bardziej regularnie bić. Lek ten jest stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi i ból w klatce piersiowej, aby zapobiec. Stosowany jest również po ataku serca.

Generic: tabletka bursztynianu metoprololu doustnie, o przedłużonym uwalnianiu, 100 mg bursztynianu metoprololu o przedłużonym uwalnianiu, Metoprolol... Więcej

Leki ciśnienie krwi

Biorąc leki ciśnienie krwi

Bezpieczeństwo leków na receptę

Farmaceuci zrobić dużo więcej niż liczy tabletek i wlać płyny. Ich głównym zadaniem jest skupienie się na przyjmowanych leków i ich wpływ na Ciebie.

Współpraca z farmaceutę

Leki warunki trzeba wiedzieć

Uczenie się Zarządzaj wielu leków

Leki monitorowania

Medycyna komplementarna / alternatywna

Lekarze często zalecają, lub pacjenci mogą zażądać, niekonwencjonalnych metod leczenia w celu uzupełnienia lub wypełnić plan leczenia.

Leki na schizofrenię

Przyjmowania leków konserwacji kontrolować objawy i zapobiegać nawrotom jest niezbędna dla osób żyjących z uciążliwych objawów schizofrenii.

Czego można oczekiwać od leków przeciwpsychotycznych

Podstawy leczenia schizofrenii

Długo działające (Depot) Zastrzyki

Informacje o Leczenie łuszczycy

Kortykosteroidy są jednymi z najstarszych i najbardziej skutecznych metod leczenia chorób skóry. Kalcipotrien, produkowane forma witaminy D działa najlepiej dla łuszczycy na ciele, ale nie twarz lub genitalia. Witamina lub retinoidy, w postaci żelu i kremu można stosować sam lub steroidu.

Kremy, żele i maści

Terapia Światłem dla łuszczycy Patches

Niedobór witaminy D

Nieleczona niedobór witaminy D może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak złamania kości i deformacji kości. Niedobór witaminy D jest również związane z różnymi poważnych chorób. Więcej

Objawy niedoboru witaminy D

Przyczyny niedoboru witaminy D

Leczenie niedoboru witaminy D

Zaoszczędzić pieniądze z leków generycznych

Leki na receptę są jednym z najszybciej rozwijających się obszarów w USA opieka zdrowotna wydatki. Przełączanie do leków generycznych może pomóc obniżyć koszty.

Lek generyczny Fakty

Leki generyczne spełniać wysokie standardy FDA

Leki generyczne, aby obniżyć poziom cholesterolu

Leki generyczne w leczeniu uderzeń gorąca