Cambler

Partner z zaburzeniami erekcji? jak pomóc

Informacje dla partnerów

Mężczyzna z zaburzeniami erekcji nie jest jedynym, który wpływa na to, wpływ rozciąga się do swojego partnera, jak również. Jako swojego partnera, możesz pomóc, ale nie wiem jak. Możesz się wstydzić, a nawet "nienormalne", ze względu na trudności w swojej seksualnych relacji. Tymczasem dwójka rozejścia się w milczeniu.
Oto propozycje niektórych sposobów możesz pomóc.
Omów problem. Dobra komunikacja jest podstawą trwałej relacji. Skonfrontować wszelkie obawy, jakie możesz mieć trudności z erekcją, omawiając swoje uczucia i mówi swojego partnera, że ​​Ci zależy. Przed zachować ciągłość w komunikacji, w trakcie i po kochania.
Uspokoić partnera, że nie jest sam. Przypomnij mu (i sobie), że miliony ludzi ma zaburzenia erekcji, a to jest uleczalne choroby medycznych.
Dowiedz się o opcjach choroby i leczenia. Informacje naprawdę jest inspiracją. Najlepsze leczenie zaburzeń erekcji jest, że obaj zgadzają pasuje najbardziej komfortowo z kochania.
Oferta pójść z partnerem do mianowania swojego lekarza. Generalnie pary, które pracują razem mają największe szanse na skuteczne leczenie. Ale jeśli twój partner woli zobaczyć sam jego lekarza, szanować swoją prywatność. Istnieją inne sposoby wspierania jego leczenie.
Twój partner pomóc powstrzymać. Należy pamiętać, że złe nawyki zdrowotne, takie jak palenie tytoniu i nadużywania alkoholu, może powodować zaburzenia erekcji. W korzystnym i nonjudgmental sposób zachęcić partnera przełamać te nawyki. Co jest dobre dla jego ogólny stan zdrowia jest dobry dla relacji seksualnych.
Wyraź swoją miłość na wiele sposobów. Rozwiń swój repertuar określeń intymnych. Kochanie może być zaspokojenie nawet bez erekcji.