Cambler

Najnowsze opcje ID medycznej biżuterii

Czy jesteś w podróży z sypialni do łazienki lub na wycieczkę za granicę, zawsze nosić kawałek ID medycznych biżuterii, jeśli masz cukrzycę. W ten sposób, ratownicy i inni pracownicy służby zdrowia będą wiedzieć, jak ci pomóc, jeśli jesteś chory lub ranny i nie może mówić. Tradycyjne ID bransoletki i naszyjniki medyczne wyposażone w podstawowe tag metalu wyryte z kluczowych informacji na temat siebie i swojej choroby. To powinno zawierać nazwę, cukrzyca typu, alergie, numer telefonu alarmowego i czy można przyjmować insulinę. Jeżeli chcesz zachować rzeczy proste, że wystarczy. Ale jeśli wolisz uaktualnienia w stylu i funkcji, następujące opcje.

Style Glamorous

Noszenia identyfikatora powiadomienie ratownictwa medycznego może być, ale nie muszą być nudne. Projektanci oferują obecnie szlachetne metalowe bransoletki lub naszyjniki, niektóre ozdobione koralikami i kryształami. Spróbuj stron takich jak mody medyczne ID, Europejskiego ID medycznej lub nadziei Lauren dla modnych opcjach. Istnieje wiele różnych stylów do wyboru. Tylko upewnij się, że jeden wybrać ma jasne miejsce, aby wyświetlić informacje. Na przykład, powinien mieć tabliczkę z Gwiazdą symbolem życia na to-gwiazdy z węża i personelu w środku, który symbolizuje opieki medycznej. Możesz nosić bransoletkę na każdym nadgarstku, ale upewnij się, że łatwo jest znaleźć, szczególnie jeśli nosisz inną biżuterię.

Połączenia błyskawicznych

Kiedy jesteś w lub w pobliżu bazy, niektóre rodzaje biżuterii dwuosobowych całych systemów alarmowych medyczny. Z tych systemów, instalacji jednostki bazowej, która sięga do linii telefonicznej. Następnie należy założyć niewielki odbiornik na szyi lub zamocować do paska. Jeśli potrzebujesz pomocy i nie może dostać się do telefonu, wystarczy nacisnąć przycisk na odbiorniku. Musisz być podłączone bezpośrednio do służb kryzysowych. Wyślą karetkę lub ostrzec swoich bliskich w razie potrzeby.

Kilka firm oferuje tego typu systemów, w tym Logicmark za Guardian Alarm 911 awaryjne Alert System i Medipendant. Zazwyczaj działa tylko w promieniu 600 stóp lub tak z domu.

Biżuteria 2.0

Jeśli jesteś gdzieś, trzeba innego rodzaju technologii. Rozważ bransoletkę powiadomienie medycznych lub naszyjnik z dysku flash USB. Ten mały kawałek sprzętu może przechowywać pełną dokumentację medyczną w postaci plików PDF, które mogą być odczytywane przez prawie każdym komputerze. Opcje obejmują Medictag i CARE historii medycznej bransoletkę.

Główne dania na wynos

  • Sobie kawałek ID medycznych biżuterii pomaga otrzymać odpowiednie leczenie od pracowników służby zdrowia, jeśli jesteś chory lub ranny i nie może mówić.

  • Niektóre rodzaje biżuterii pełnić całych systemów alarmowych medyczny. Jeśli potrzebujesz pomocy i nie może dotrzeć do telefonu, możesz nacisnąć przycisk na wisiorek i być podłączony do służby ratunkowe.

  • Możesz także wybrać lekarza biżuterię powiadomienie zawierający dysk flash USB, który przechowuje swoją dokumentację medyczną w pełnym formacie PDF.