Cambler

Przejść się do kondycji rodziny

Powiedz dzieciom, aby przejść się - i iść z nimi. Nawet jeśli mieszkasz w mieście, można jeszcze dostać się na spacer razem do parku lub do sklepu. Cała rodzina może znaleźć zabawy i fitness na świeżym powietrzu.

Ćwiczenie zmniejsza ryzyko otyłości, chorób serca, cukrzycy i nadciśnienia tętniczego dla wszystkich, zgodnie z Centrum Kontroli i Prewencji Chorób.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do spacerów lub wycieczek pieszych bez dzieci, rodzinna wycieczka może być inne doświadczenie. Dzieci mniej skupić się na dokąd idą i nie tylko na tym, co wokół nich. Mogą być ciekawy temat każdego ptaka, budynku lub drzewa, więc planuję zatrzymać dużo.

Jeśli jesteś w stanie wędrować w bardziej wytrzymałej powierzchni, oto kilka wskazówek, z Europejskiego Hiking Society, bezpieczniejszej Dziecka i innych grup:

  • Wybrał wędrówkę, która odpowiada wieku i umiejętności swoich dzieci. Dzieci mogą łatwo się męczą, i małe podmioty się gorąco i zimno przed dużymi ciałami. Młodsze dzieci nie będą tak pewni na nogach w nierównym terenie.

  • Uczyć dzieci o zagrożeniach bezpieczeństwa. Co trujący bluszcz wygląda? Dlaczego jest to zły pomysł, aby umieścić w ustach skały? Dlaczego nie powinni próbować pogłaskać wiewiórki?

  • Zawsze dać komuś swój plan podróży, nie ważne jak krótka wycieczka. Powiedzieć, jak długo masz zamiar zostać usunięte, gdzie idziesz i ślady, które zamierza podjąć.

  • Zrobić swoją pracę domową. Pobierz mapy, dowiedzieć się o okolicy i sprawdzić chorób pogodowymi.

  • Ubierz prawo. Po prostu dlatego, że jest 80 stopni, gdy zaczynasz, nie oznacza, że ​​nie będzie 50 stopni, jak wrócisz. Pakować dodatkową warstwę ciepła. Przynieś kapelusze i deszczu narzędzi, zbyt. Noś odpowiednie obuwie, takie jak buty turystyczne lub trampki szlak do zapewnienia odpowiedniego wsparcia i trakcję w błocie i na śliskich nawierzchniach.

  • Przeprowadzić podstawowe przybory przeżycia. Europejski Czerwony Krzyż zaleca każdy turysta nosić mały wodoodporny pojemnik z scyzoryk, kompas, gwizdek, miejsca kocem, nici nylonowej, tabletki do oczyszczania wody, zapałki i świeca.

  • Weź dużo przekąsek wysokiej energii i wody pitnej.

  • Niech dzieci nosić swój sprzęt w kid wielkości plecaka. Waga nie powinna przekraczać 10 do 20 procent ich całkowitej masy ciała.

  • Zastosuj krem ​​do opalania i środki owadobójcze. Użyj szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej z SPF co najmniej 15, który chroni zarówno przed promieniowaniem UVA i UVB. Zastosuj kilka uncji na odsłoniętej skórze 20 minut przed wyjściem na słońce. Zastosuj krem ​​do opalania przed zastosowaniem środek odstraszający owady. Użyj środek odstraszający owady z nie więcej niż 30 procent DEET na dzieci. Filtry przeciwsłoneczne nie powinny być stosowane u niemowląt w wieku od 6 miesięcy.

  • Uważnie obserwować swoje dzieci. To może być łatwiejsze, jeśli ubrać je w jasnych, łatwych zobaczyć kolory. Daj im gwizdek dmuchać jeśli zgubić.