Cambler

Wprowadzenie do zabawy z powrotem do seksu

Nawet w najlepszym związku, seks może stać się nudne po kilku latach. Przy odrobinie wyobraźni, można rozpalać iskrę.

. Być ryzykowny Może nigdy nie miał seks na podłodze w kuchni lub w ustronnym miejscu w lesie, a teraz może być czas, aby spróbować. Lub spróbuj zwiedzania erotycznych książek i filmów. Nawet tylko uczucie niegrzeczne otrzymasz od wymeldowania się film X-rated w lokalnym sklepie wideo może czujesz się ożywiony.

Być zmysłowa. Tworzenie warunków do kochania, który przemawia do wszystkich pięciu zmysłów. Skoncentruj się na dotyk chłodnych arkuszy do skóry, w rytm melodii jazzowej, zapachem kwiatów wokół pokoju, miękki świec i smak dojrzałych, soczystych owoców. Użyj tego wzmagającego zmysłową świadomość przy podejmowaniu miłość do swojego partnera.

Być zabawny. Zostaw liściki miłosne w kieszeni partnera dla niego, aby znaleźć później. Wziąć kąpiel z bąbelkami razem - ciepłe przytulne uczucie masz kiedy wyjść z wanny jest świetny w ołowiu do seksu. Łaskotać. Śmiać.

Bądź kreatywny. Rozwiń swój repertuar seksualny i zmieniają swoje skrypty. Na przykład, jeśli jesteś przyzwyczajony do kochania w sobotę, niedzielę rano, zamiast wybierać. Eksperymentować z nowymi pozycjami i działań. Spróbuj zabawki erotyczne i seksowna bielizna, jeśli nie musisz wcześniej.

Być romantyczny. Czytaj wiersze do siebie pod drzewem na wzgórzu. Zaskocz siebie z kwiatów, gdy nie jest to specjalna okazja. Zaplanuj dzień, kiedy wszystko co robisz jest leżeć w łóżku, rozmowy i być kameralny.

Najważniejszym narzędziem masz do dyspozycji jest Twój stosunek na temat seksualności. Uzbrojeni w dobre informacje i pozytywne prognozy, powinieneś być w stanie cieszyć się zdrowe życie seksualne na wiele lat.